Экс-губернатор Сумщины Владимир Шульга не пришел в суд

Бер.31.2016. / Коментарів: 3

Прекрасный комментарий для бурной жизнедеятельности нашего недопроректора Шульги. Даже добавить нечего. Все мелочи оговорены и описаны. Информация для тех, кто не следит за судебными перипетиями экс-губернатора  то состояние, о котором он говорил в суде первой инстанции – это «понос». Защита поносом от суда – это ноухау Шульги.

Шульга

«Апелляционный суд отложил рассмотрение дела на 6 апреля. Шульга написал ходатайство. Видимо то состояние, о котором он говорил в суде первой инстанции, мешает ему не только ходить к следователю, а и в апелляции.

Странная у него позиция. И это, как минимум.

Сам подает апелляцию, на заседание суда для ее рассмотрения не ходит, а в Киеве его сообщники распространяют информацию, что апелляция отменит домашний арест» – написал на своей странице в Фейсбук юрист Юрий Ломака.

Пресс-секретарь прокуратуры Сумской области Наталия Науменко в комментариях к посту сообщила, что он отметил, что не может присутствовать, поскольку находится под домашним арестом и лишен права выходить на улицу.

Джерело: sumypost.com


Коментарів 3 Додати коментар

 • Екс-губернатор Шульга не прийшов на судове засідання, яке сам ініціював

  Володимир Шульга подав позов до апеляційного суду щодо перегляду його запобіжного заходу. Але судове засідання, призначене на сьогодні, 30 березня, не відбулося через відсутність позивача — тобто самого Шульги. Екс-губернатор пояснив це тим, що знаходиться під цілодобовим домашнім арештом, тому не може бути присутнім у суді.+

  «Явка на суд є поважною причиною і обвинувачений цілком міг покинути будинок, повідомивши про це людині, яка стежить за виконанням ним судового рішення», — зазначив прокурор.
  «Дивна у нього позиція. І це, як мінімум. Сам подає апеляцію, на засідання суду для її розгляду не ходить, а в Києві його спільники розповсюджують інформацію, що апеляція скасує домашній арешт», — прокоментував сумський адвокат Юрій Ломака.
  У зв’язку з відсутністю позивача засідання перенесли на 6 квітня.
  Нагадаємо, раніше Зарічний суд змінив запобіжний захід Шульзі на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного засобу контролю.
  http://sts.sumy.ua/politics/eks-gubernator-shulga-ne-priyshov-na-sudove-zasidannya-yake-sam-initsiyuvav.html

 • Розгляд апеляційної скарги Володимира Шульги перенесли

  Сьогодні її мали розглянути в обласному апеляційному суді. Підозрюваний оскаржує ухвалу Зарічного суду про зміну запобіжного заходу з особистого зобов’язання на домашній арешт.

  https://youtu.be/CirbuNZv2VE

 • Екс-губернатору Шульзі дистанційно відмовили у “заміні” прокурора
  31 березня 2016 року слідчим суддею відмовлено в задоволенні заяви екс-голови Сумської ОДА про відвід слідчого та всіх інших слідчих прокуратури Сумській області

  31 березня 2016, 14:04
  Екс-губернатору Шульзі дистанційно відмовили у “заміні” прокурора
  Заявником та його захисником не наведено переконливих мотивів та не надано доказів, які б свідчили про те, що слідчий є зацікавленим в результатах кримінального провадження, а також того, що існують обгрунтовані сумніви в його неупередженості, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Зарічного райсуду.

  На думку слідчого судді, дії слідчого повністю узгоджуються з вимогами КПК України зокрема зі ст.ст. 22 та 40, будь-яких підстав для відводу слідчого, передбачених ст. 77 КПК України не вбачається,тому заявлений відвід є необґрунтованим.

  Ухвала суду є остаточно і оскарженню не підлягає, йдеться у повідомленні.

  Зазначимо, сам підозрюваний Шульга на суд не з’явився.

  Як прокоментувала у соцмережі відсутність колишнього голови ОДА на засіданні речник сумського прокурора Наталя Науменко, Володимир Шульга зазначив, що не може бути присутнім, оскільки “перебуває під домашнім арештом і позбавлений права виходити на вулицю”.
  http://sumy.depo.ua/ukr/sumy/eks-gubernatoru-shulzi-distantsiyno-vidmovili-u-zamini–31032016140400

Залишити коментар