Екс-губернатора Сумщини Шульгу посадили на електронний “повідок” + відео

Бер.21.2016. / 1 коментар

Суд обрав новий запобіжний захід для колишнього очільника області

3237

Зарічний районний суд міста Суми ухвалив рішення, яким до екс-очільника Сумської області Володимира Шульги застосовано домашній арешт з носінням засобу електронного контролю, повідомляє Depo.Суми з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Прокуратура звернулась до суду із клопотанням про зміну запобіжного заходу у зв’язку з невиконанням підозрюваним покладених на нього обов’язків, зокрема неприбуття до слідчого у встановлені строки.

Нагадаємо, у п’ятницю, 18 березня 2016 року апеляційна інстанція погодилась із законністю відсторонення Шульги Володимира Петровича від посади. Володимир Шульга оскаржив у Апеляційному суді Сумської області рішення Зарічного районного суду міста Суми про його відсторонення від посади проректора Національного авіаційного університету. Раніше Зарічний суд визнав, що підозрюваний у низці злочинів екс-очільник Сумщини та нинішній проректор НАУ може незаконно впливати на хід розслідування.

Підозрюваний працює проректором одного із Київських вишів і є державним службовцем 1 рангу, йому інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень за ч. 4 ст. 190 (шахрайство ), ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Джерело: sumy.depo.uatv.sumy.ua

P.S.:

В. Шульга

Шульга и Майснер

 


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар