«Експерт» Лапутько

Після клоунських фото свого «лакшері»-відпочинку та коментарів Лапутько надовго пропав з ефіру. Аж тут вигулькнув з благородним і гнівним коментарем на адресу члена наглядової ради Національного авіаційного університету народного депутата Ігоря Попова.

Нагадаємо, що кілька днів тому під час пограбування магазину був затриманий син нардепа-радикала. Досвідчений політик через соцмережі звернувся до громадян з вибаченнями за дії сина, чим одразу розставив усі крапки над «і» та запобіг зайвому медійному галасу.

laputko-2-288x300

Після такого мужнього кроку коментувати подію могла наважитися тільки людина вкрай недалека, не знайома з правилами пристойної публічної поведінки. А така поведінка передбачає по-перше: не нападати після того, як об’єкт політичної уваги визнав свою причетність до інциденту і вибачився, і по-друге: не зачіпати дітей та членів сімей об’єкта критики.

23434906_1513656642054193_4083704362818309029_n

Але звідки Лапутьку знати правила пристойності? Він перебуває на своїй хвилі, як і кожна акцентуйована особистість, що перебуває під пильною увагою психіатра.

Невігластво Лапутька призвело до ще одного збою. Справа в тім, що Лапутько виступив з критикою не просто І.Попова, а свого соратника, який підтримує Ісаєнка, члена наглядової ради НАУ нардепа І.Попова. Ба більше – Лапутько звинувачує і Попова, і увесь депутатський корпус ще й у тому, що вони не приймають закон про вільний обіг зброї, прихильником якого є Лапутько.

Гортаючи стрічку новин акаунту Лапутька у Фейсбук, можна натрапити на пост, в якому він показує «перший пістолет» свого неповнолітнього сина. Дай Бог, що малий ріс здоровим, розумним і слухняним, не попав під вплив поганої компанії. А його батькові не зловтішатися з чужого родинного горя.

А щодо вільного обігу зброї, то можна лише уявити собі, якщо комусь неадекватному замість бейсбольної бити дати в руки пістолета.

 

 


Коментарі закриті.