«Епістолярії» замість реальної роботи, або Як Гудманян затрахує листами

Гру.1.2019. / Коментарів: 3

44695

Проректор-підрахуй Гудманян продовжує бомбити колег своїми листами. Ось черговий шедевр «голубого» менеджменту, який був надісланий 26 листопада 2019 року, і вже за два дні підлеглі мали дати відповідь.

Дуже прошу Вас до 15.00 28 листопада подати у довільній формі те, що зроблено за 2019 рік на Ваших факультетах/інститутах в організації навчання (освіти), наукової роботи та роботи зі студентами. Це не є звіт, це – ПОЗИТИВНА презентація Вашого підрозділу для опублікування на сторінці ФБ. Покажіть, будь ласка те, що є родзинкою Вашого факультету / інституту (цікаві, корисні заходи, найважливіші конференції, співпраця зі стейкхолдерами, НАЗЯВО, залучення студентів до праці тощо)

Цим заходам має передувати коротенький текст-звернення до читачів ФБ.

Це цікава та оригінальна ідея, яка дозволить нам самим проаналізувати наші УСПІХИ та недоліки (але пишемо лише про УДАЧУ).

Кожному з Вас є що представити, бо Ви всі оригінальні, розумні, досвідчені та мудрі керівники.

Я дякую Вам за те, що з розумінням та толерантно ставитесь до моїх прохань; намагаєтесь вчасно та якісно виконати роботу.

Будемо найкращими бо ми того варті))

 

Це хрестоматійний приклад того, як на плечі керівників підрозділів поступово лягають функціональні обов’язки підрозділів, яких у першому корпусі накопичилося кілька десятків.

Це дармоїди, які самі мали б узагальнювати відкриту інформацію від факультетів, аналізувати її та пропонувати шляхи покращення діяльності. До таких дармоїдів можемо віднести безтолкових керівників-холуїв Вовк, Теслю, Харченка, Клочківського, Михненка, Жовнірчика, Білоус. Всіх тих, хто мав би силами своїх підрозділів зробити те, що Гудманян викладає в листі як завдання.

Натомість факультети мають давати чергові звіти, які, потрапляючи у перший корпус, стають макулатурою. Їх ніхто не читає, а високу зарплату отримує.

Але дуже неприємним є той факт, що Гудманян змушує керівників підрозділів брехати. Тільки про «УДАЧУ», каже Гудманян.

Яка удача? Про що говорить цей дурник, який завалив роботу свого напрямку?

Жодної удачі не буде до тих пір, поки гроші вимиваються ісаєнками, вінецькими і гудманянами, а не будуть інвестуватися в матеріально-технічну базу і кадри. Інерція удачі, закладена до Ісаєнка, не буде тривати вічно.

І Міністерство не треба дурити. Там, як і в НАУ, також осередок дрімучої тупості, але і вони знають ціну таким, як Гудманян.

І хто тобі, дурний ти Гудманян, сказав, що адресати «з розумінням та  толерантно ставляться» до твоїх прохань? Якби було так, то твої глупі листи ніколи б не з’являлися на сторінках reider-nau.com. Просто вимушені, щоб ти не закатував своїх «толерантних» істерик.

І вичитуй те, що надсилаєш, на предмет грамотності.  І перед «бо» кому став, професор ти грьобаний!


Коментарів 3 Додати коментар

  • Так Артур не настільки токсичний і мерзенний як Юрко-дурко.

  • Волошин – проректор НАУ з навчальної роботи? Да ладна!

  • Всім відомо, що дохтурську Гудмі написали.

Залишити коментар