«Есть такая партия!»

Гру.7.2018. / Коментарів: 7

Цей крилатий вислів з далекого минулого, дещо призабутий, так само як і час, коли закон був справді один для всіх – і для секретарів обкомів, і для їх дітей, дружин і навіть для коханок. Коли на свавілля можна було поскаржитися і бути впевненим, що тебе не просто почують, але й вчинять по справедливості. Коли за крадіжку державних грошей, за приватні подорожі по світу з дружиною за людські кошти просто садили в тюрму без зайвих бесід.

prf

Зараз такий поворот подій радше виняток, аніж правило. Свобода і демократія реалізуються лише в праві писати і звертатися куди хочеш, але на цьому все й закінчується. Листи і звернення залишаються без відповіді, а коли пощастить, то отримаєш височайшу відписку, яку не використаєш навіть у нужнику через жахливу якість паперу.

Правоохоронні органи – глухі, структури виконавчої влади – сліпі, а профспілки – німі. Не всі, ясна річ, але профспілкова організація в НАУ в цьому аспекті показова.

Освіжаюча хвиля декомунізації обмила тіло «школи комунізму» і поховала залишки його основних функцій – захисту інтересів трудящих. При цьому структура профспілок, зі статутами, засадничими документами ще залишилася. Але на сьогодні профспілки – окрема каста, яка має свої фінансові потічки і ніби то захищає права тих, хто справно платить членські внески.

Серед чисельних профспілкових організацій країни профком Національного авіаційного університету вигідно вирізняється. І кількістю, і коштами, які кожен сплачує в казну цієї організації. Неважко вирахувати її бюджет. Якщо фонд заробітної плати на місяць складає нехай 20 мільйонів гривень, то 1%, який ми перераховуємо на профспілку, становить 200 тисяч гривень. Множимо на 12 і отримуємо 2 мільйони 400 тисяч гривень на рік, або трохи менше 100 тисяч доларів США.

Саме такими сумами на рік от уже майже два десятиліття оперує голова профкому НАУ, викладач наукового комунізму, В.Гребенніков. Що він робить з такою купою грошей – невідомо. Публічного звіту ніколи пан-комуніст Гребенніков не робив. На сайті університету фінансового звіту також ніколи ніхто не бачив.

Звідси висновок: коли людина звикає лише до накопичення відрахувань і витрат їх на свій розсуд, у неї складається враження, що вона недоторкана. Протягом перебування на посаді голови профкому кілька разів ставало питання про ротацію керівника профспілки, але В.Гребеннікову завжди вдавалося прикинутися «дурником», вчасно підлизати кому треба і режимі «чєгоізволітє» і бути «корисним» усім наступним керівникам університету.

grebennikov

Збір, накопичення коштів та непрозоре їх використання – єдина функція, яку Гребенніков завжди виконував бездоганно. А от з основною функцією профспілок – захистом – у нього ніколи не виходило. А саме захист працівників згідно з чинним законодавством і є основною функцією профспілки.

1% на виконання цієї опції від кровно зароблених сплачує кожен працівник університету, бо сподівається на захист, якого ніколи, при жодних обставинах від профспілки він не отримає. Ба, більше: Гребенніков завжди не просто не захищав членів своєї профспілки, а допомагав адміністрації незаконно їх звільняти! Не може бути – скажете ви. Але це правда. НАУ і у цьому ідіотизмі є унікальним.

За крайні кілька років такій поведінці Гребеннікова маємо безліч прикладів. Були звільнені з роботи при повній підтримці профспілки десятки проректорів, директорів інститутів, завідувачів кафедр, професорів, доцентів, начальників відділів і їх заступників, завлабів і просто працівників.

Володимир Миколайович Гребенніков (НАУ) – слухняне знаряддя в руках керівника-ідіота. Завжди підтримував усіх, хто випадково зайшов керувати університетом. Асистував Шульзі у розправі над неугодними. Особливо відзначився, коли звільняв директора спорткомплексу Сергія Пунду за наполягання того ж Шульги. Робив це тричі, бо навіть профком не хотів голосувати за незаконне звільнення! А потім так само прикольно звільняв Шульгу з подачі Ісаєнка.

snimok

Гребенніков і його сьогоднішнє комуно-гестапівське керівництво профспілки – біда для колективу університету. І мова тут не лише про гроші, але й про те, що він під усіма злочинними наказами та розпорядженнями ставить свій підпис. Благословляє, так би мовити, від імені громадськості всі кримінальні ініціативи Ісаєнка.

Порада усім, хто є членом такої профспілки – виходити з неї і не платити жодних внесків, бо переважна їх частина витрачається не за функціональним призначенням і є примітивною годівничкою Володимира Гребеннікова та наближених до нього осіб. Схема проста і ефективна: я підтримую адміністрацію, а адміністрація не втручається у мій профспілковий бізнес.

grebennikov

Чи є альтернатива? Так. Група свідомих патріотів університету, яка зазнала моральних переслідувань з боку незаконної адміністрації та профспілки НАУ, заснувала профспілкову організацію, яка функціонує на законних демократичних підставах і намагається в міру своїх поки скромних сил протистояти свавіллю адміністрації та її профспілкового посіпаки Гребеннікова.

profcom

Організація молода, але доволі перспективна. Головне, що очолює її людина, яка знає, що робить, розуміє своє покликання, усвідомлює небезпеку, яка нависла над колективом університету та кожним працівником.

Щомісяця кількість прихильників зростає. На сьогодні вона має абсолютно законне право представляти частину університету на конференції трудового колективу, яка визначатиме перспективи розвитку університету на найближчий рік.

З її статутними документами і діяльністю можна ознайомитися на офіційному сайті Первинної профспілкової організації Національного авіаційного університету Всеукраїнської профспілки працівників наземного, водного та авіаційного транспорту profcom.org.ua.

А старому міньйону Гребеннікову давно пора на пенсію. І в прямому, і в переносному значенні цього слова.


Коментарів 7 Додати коментар

 • Надо просто показать Коллективу декларацию и доходы Гребенникова, какое имущество оформлено на него и его ближайший родственников.
  Думаю, это откроет Коллективу глаза!

 • Ага, і на керівника якої завели справу в НАЗК.

  • я Вас умаляю, пакет занесли, вот и завели…. Андриевкий решает

 • Я як пройшло чергове засідання суду за позовом Чепиженка про фальсифікацію виборів ректора?

  • перенесли у зв’язку із хворобою судді (можливо) а може спеціально, бо зірвався план по знищеню протоколів!

   • а зачем их уничтожать?
    это ведь доказательство того что во втором туре победил Исаенко .
    принести их в суд – всем показать – и все – вопрос закрыт – выборы прошли, протоколы есть, результат в протоколах .

    • как раз таки доказательство того что он не выиграл!

Залишити коментар