Фальш та брехня!

Тра.22.2017. / 1 коментар

5

Допоки Ісаєнко публічно бреше та показує «пусті» кольорові картинки презентації про свої «стратегічні» досягнення перед новою Наглядовою  радою університету про «небачені успіхи»  http://nau.edu.ua/ua/news/2017/5/naglyadova rada shvalila robotu universitetu.html в розбудові університету, як от:

 • «затвердження нового Статуту», який дав можливість звільнити десятки людей;
 • «проведення виборів студентської ради», які реально були сфальсифіковані та до сьогодні в університеті немає легітимного представництва студентів у вченій раді, а сама студрада університету не визнана студентською спільнотою України;
 • «розроблено та введено в дію «Положення про стипендіальні комісії Національного авіаційного університету» та «Правила призначення і виплати стипендій здобувачам вищої освіти у Національному авіаційному університеті». Ця теза взагалі маячня, оскільки це мали зробити всі університети на вимогу Міносвіти.

Відверто скажемо — не густо. Далі у презентації Ісаєнка перед наглядовою радою «тонни води», фальші та брехні. І все це з розумним виглядом перед десятком державних службовців, які, крім Ковтунця, навіть не підозрюють свідками та учасниками якої афери вони є.

Натомість варто нагадати про ті нагальні запитання, які Ісаєнко вдає, ніби не чує, і на які колектив до сьогодні не отримав відповіді?

Отже, Ісаєнко, де:

Комплекс гуртожитків на Вітряних Горах, вкрадений в університету його поплічником Майснером і виставлений на продаж як насмішка над колективом?

Державний музей авіації України? До сьогодні колектив не знає про реальний стан справ. А Ісаєнко обіцяв з’ясувати питання, навіть якісь гнівні листи писав до міністерства.

Обіцяна надбавка в розмірі 20% для викладачів та співробітників? Обіцяв, та не зробив, бо усі гроші йдуть на премії найближчому оточенню.

Підготовка пілотів? Він же визначив як «стратегічне завдання» стати першими у галузі підготовки фахівців для цивільної авіації.

Закупки нової комп’ютерної техніки? Всі чули, але то, мабуть, не про наш університет!

Ремонти гуртожитків? Умови не покращилися. Ремонти здійснюються за рахунок тих, хто в гуртожитках мешкає. Цю гірку правду знають усі.

Службове житло? Вже понад півтора роки не приймаються на баланс службові квартири, а викладачі та співробітники і далі живуть в гуртожитках!

Припинення забудови університету? Будівництво житлових комплексів на території університету продовжується, але пришвидшеними темпами.

Обіцяні та вкрадені літаки? Яка доля літаків, які Квіт самовільно передав ДПС України? Яка доля кредиторської заборгованості, яка виникла в університету? На якому аеродромі здійснюватиметься  підготовка пілотів, можливо, на стадіоні?

Відповідей немає. Та й не може бути. Бо прийшов Ісаєнко ненадовго. «Нацарює» трохи, та й утече.

 


Коментар 1 Додати коментар

 • Попкорн и пепси.
  Присаживайтесь и наслаждайтесь.

  Теперь дебилы которые не создали за всю свою жизнь ничего, кроме ломать и воровать, бегают по заведениям и учат жизни всех.

  Майснеры и Исаенки Шульги и незабываемые рейдеры – Ублюдки, вы хоть что-то построили? Хоть что-то открыли? Хоть что-то создали?

  Тупо патриоты и активисты непонятного направления…
  Одним словом ДЕБИЛЫ !!!

Залишити коментар