Фальсифікатор Запорожець емігрує до Англії?

Тра.13.2019. / 1 коментар

45226

30.04.19 закінчився річний контракт з проректором з міжнародних зв‘язків Олександром Заопрожцем (НАУ, Саша-турыст). За наявною інформацією Ісаєнко не хоче продовжувати йому контракт. Та й сам Запорожець думає чи залишатися йому в НАУ і піддавати себе небезпеці кримінального переслідування.

Тому Запорожець зібрав усі свої манатки з кабінету, вибрав усі дні відпустки і майнув до дочки у Великобританію. Скоро на сайті електронних декларацій має з’явитися інформація про зміни майнового стану пана Запорожця, бо одноразова виплата має бути більш, ніж солідна – до 300 тисяч гривень.

Останні місяці Запорожець був дуже подавлений, бо усвідомив до яких наслідків призвів його лист на підтримку Ісаєнка і його незаконні дії на посаді голови оргкомітету з виборів ректора.

Він також є ключовою фігурою в судах, тому боїться виступати свідком.

У приватних розмовах він увесь час повторює дві сентенції: я не міг поступити по-іншому, маючи на увазі свою підлу незаконну участь у фальсифікаціях результатів виборів; а друга в тому, що він «не бачить себе в цій країні».

Зарплата у понад 100 тисяч на місяць за участь у фальсифікаціях, виплата відпускних, які нараховуються від середньомісячної зарплати, оздоровчі і солідна пенсія дасть йому можливість безбідно перечекати закордоном поки страсті не вляжуться. А тим часом Запорожець, мабуть, думає попрацювати на «вільних хлібах» експертом ІСАО. Бо колеги з поважної міжнародної організації поки не знають з яким гнилим фруктом мають справу.

zaporozhets-oleksand-nau

Пішли чутки про те, що на місце Запорожця мітить Катерина Бабікова, знаний у вузьких колах спеціаліст з інноваційного розвитку, яка значно поправила своє матеріальне становище за рахунок колективу НАУ.

babikova-kateryna

P.S. Сайтом Інституту новітніх технологій та лідерства директором якого є кандидат сільськогосподарських наук  Бабікова Катерина, уже як мінімум тиждень виглядає так: 

Вони зараз разом з ще однією «інноваційною» панею – Оксаною Вовк відпочивають і шопінгують в Італії.

photo_2019-05-13_11-55-07

А колишньому порядному членові колективу Олександрові Запорожцю можемо нагадати приказку – від себе не втечеш, так само як і від своєї ганьби. Як би далеко не заїхав.

 


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар