Фантом відділу аудиту

nau-2019

У колективі всі знають, що в НАУ було створено відділ аудиту. Це той відділ, у який набирали варягів, відділ, який, виконуючи команду «фас», щось ніби то «наривав», зацьковував співробітників і змушував звільнятися, штучно створюючи вакансії для родичів та знайомих Ісаєнка і його дружини.

Але активною робота відділу не була навіть на папері. Його функція виявлялася лише в залякуванні викладачів та співробітників.

Відповідно до штатних розписів НАУ на 2018 рік в університеті функціонував відділ внутрішнього аудиту за рахунок СПЕЦІАЛЬНОГО фонду штатною чисельністю 7 одиниць – начальник, заступник начальника, зав. сектором та 4 провідних фахівці.

А в 2019 році в штатному розписі був передбачений відділ внутрішнього аудиту і контролю зі штатною чисельністю 5 одиниць – начальник, заступник і 3 провідних фахівці вже за рахунок ЗАГАЛЬНОГО фонду бюджету.

Станом на 1.10.2019 року у цього відділу НЕМАЄ Положення і ВІДСУТНІ посадові інструкції.

Наприклад, перший проректор В.Козловський 16.09.2019 року стверджував, що протягом всього 2018 і першого півріччя 2019 року перевірки внутрішнього аудиту діяльності Національного авіаційного університету НЕ ПРОВОДИЛИСЯ!

І ще одна цікава обставина, яка супроводжує «діяльність» відділу. Виявляється, що на початку січня 2019 року до Міносвіти спрямовано «Стратегічний план роботи відділу аудиту і контролю на 3 роки», а також план діяльності на весь 2019 рік.

А за інформацією начальника відділу Т.Дурицької в кінці 2018 року всі працівники звільнилися, а діяльність відділу припинено. Реорганізований відділ відновив свою діяльність у 2019 році, але наразі в ньому працює лише 2 особи.

Виникає логічне запитання: навіщо утримувати цілий відділ, якщо він не займається жодною діяльністю?

Очевидно, серед штатних працівників відділу є «мертві душі», зарплатні карточки яких перебували у Ісаєнка і окремих його посіпак, таких як Роза Вінецька. І ці «мертві душі» звільнилися якраз напередодні аудиторської перевірки.

«Геній» Ісаєнка як мачачучецького менеджера яскраво виявився на прикладі створення – ліквідації – знову створення відділу внутрішнього аудиту і контролю.

Глибша перевірка використання коштів спеціального та загального фонду бюджету на цей  «собачий» відділ встановить використання ним як мінімум 2 – 2,5 мільйони гривень за неповних два роки.

А ці кошти можна було б потратити на матеріальне стимулювання викладачів, створення нових лабораторій та вдосконалення матеріальної бази.

Далі буде.

 


Залишити коментар