Фігуранти корупційного скандалу в НАУ Харченко і Крижанівький

Фігуранти корупційного скандалу в НАУ Харченко і Крижанівький розповіли різні версії появи 5 мільйонів. Жодна з них не збігається з тими фоктами, що вже оприлюднило НАБУ.

 

Звільнені з НАУ працівники та колишній перший проректот Максим Луцький в законний спосіб намагаються повернутися на роботу. Ініціатор скандальної справи про хабарництво  Володимир Харченко – не виконує рішення суду.

Під час зустрічі з кореспондентом Луцький  пригадує, як його звільняли з ректорської посади. “Харченко нас звільнив. Заходить людина в кабінет і каже: у тебе є п’ять хвилин, щоб зібратись і вийти”, – розповів він.

Щодо наявності  у Харченка “17 будинків по всій Україні, 9 квартир, 3 гаражів і три чи п’ять гектарів землі”, то це підтведжений факт.

А сьогодні  з’явились нові деталі розслідування справи ректора-хабарника…

 Харченко В.П. та його юрист не з’явилися на засідання суду, де їм мали обрати запобіжний захід. І поки вони лікуються на стаціонарах.

Слідство вважає що відомий науковець через адвоката вимагав зі звільнених ним же викладачів гроші за сприяння у поверненні на роботу.

Юрист-консультант НАУ Сергій Крижанівський, якого підозрюють у організації здирництва, стверджує, що спецоперація НАБУ – це помста.

Зовсім інша версія у виконувача обов’язків ректора Володимира Харченка. Він каже, що ніяких переговорів і тим більше угод ні з Луцьким, ні з Крижанівським у нього не було. “Ніяких домовленостей у нас немає. Для чого мені посередники? Ми можемо вирішувати це питання безпосередньо з Максимом Луцьким”, – каже він. І додає, що знайдені НАБУ при обшуку 5 мільйонів гривень і злитки золота він чесно заробив. У реєстрах майноа та землі фігурує не він, а його повні тезки, а чому запит у реестрі надається лише за номером паспорта ОСОБИ йому не відомо. (наявність у Харченка “17 будинків по всій Україні, 9 квартир, 3 гаражів і три чи п’ять гектарів землі”, –  підтведжений факт.). Знайти можна тут https://kap.minjust.gov.ua/services?product_id=1

У Міністерстві освіти та у Парламенті  розповіли, що конфлікт у НАУ триває 2 роки. ЧОМУ ПРОБЛЕМИ ВИНИКЛИ У НАУ В ОСТАННІ 2 РОКИ?.

Лише за останній рік там змінилось 4 виконуючи обовки ректора. Рекомендуємий до звільнення комісією МОН перший проректор НАУ Андрій Майснер пояснив, шо…

Враховуючи на великі зв’язки Андрія Майснера можна припустити, що хабарників тільки трохи пожурять та відпустять далі працювати в НАУ. Підтвердженням є те, що проректор НАУ Шульга за допомогою Майснера позбавився від 3 кримінальних справ переданих з м.Суми у Київ.

У середу  в суді мали розглядати запобіжний захід  для обох підозрюваних у хабарництві. Та ні Харченко, ні Крижанівський на нього не з’явились. Перший лежить на стаціонарі у Феофанії, другий готується до операції в Залізничній лікарні.


Залишити коментар