FORZA, «Форсаж»! Сліпим керівникам Рахункової палати присвячується

Лис.25.2019. / Коментарів: 4

Сліпим керівникам Рахункової палати присвячується

Днями, коли до редакції reider-nau.com потрапив проект Звіту Рахункової палати щодо перевірки НАУ, стало зрозуміло, що Діма Андрієвський через свого корєша Валєру Пацкана, голову Рахункової палати «порішав питання» з колись серйозною структурою.

У Звіті майже повністю вихолощені факти порушень адміністрацією НАУ чинного законодавства і приховані багатомільйонні збитки, завдані і колективу, і державі.

Єдине, про що зазначено як збитки – понад 1 мільйон гривень за те, що Ісаєнко невчасно підняв плату за гуртожитки у зв’язку з подорожчанням комунальних послуг. Але це «в ім’я студентів», а не тому, що тупо провтикав.

Але результат вийшов потрібний – і ніби порушення, і ніби благородство виявив. Знав паскуднік Ковтунець, що коментував. Проговорювали однозначно з Дімою і Валєрою. Але до Звіту ще повернемося не раз.

Тепер про «Форсаж» – нічний клуб, колись студентський, «Воробушек»  називався.

yzobrazhenye_viber_2019-11-22_00-56-04

В Акті про нього чомусь сказано дуже мало.

Тут «честь» Ісаєнка груддю захистила Роза Вінецька, майже кандидат юридичних наук.  Вона написала службову, в якій зазначила, що, мовляв, добудували недавно,  зробили ремонт, але не встигли доопрацювати договір з університетом про оренду майна і зафіксувати це в установленому законом порядку. Але вже звернулися куди треба, щоб платити державі як положено. .

І знала, що бреше, але то її робота, брехати і красти. Бо на «положено» Розою з Ісаєнком давно положено.

Та й досвідчені аудитори чомусь вирішили повірити Розі, а не власним очам. Хоча їм було достатньо зайти у «Форсаж», поговорити з людьми.  А якщо свою задницю важко було підняти з крісла, то зайти на сайт нічного клубу «Форсаж», або, якщо важко знайти, то на сайт НАУ, де повно фотографій, датованих 2016, 2017, 2018, 2019 роком, де є давно третій поверх, добудована веранда, де для веселої публіки збільшено територію аж на 407 квадратних  метрів.

Важко сказати скільки коштувало власнику «Форсажа» Ростіку Ручку така сліпота перевіряючи. Думаємо, що дорого. Бо варто 407 квадратних метрів помножити як мінімум на 48 місяців і на 260 гривень за метр. Це і буде прихована оренда, яку в упор не побачила крізь фальшиву Розину службову ціла група перевіряючи (вказали тільки за період, що перевіряється).

На понад 5 мільйонів тягне, але щомісячний кеш для Ісаєнка в «сотку» платить справно. Вова свого не упустить.

Запитали б у будь якого авіатора, що працює десятки років у НАУ: коли перебудували «Форсаж» і добудували веранду? Почули б у відповідь – добрий десяток років! Але якщо людина сліпо-глухо-німа, то справді не второпає. Але таких не беруть ні в космонавти,  ні у рахункову!

Так само дорого колективу коштують збитки, нанесені такими незаконними оборудками. І кошти могли б піти не в кишеню Ісаєнкові, а на доплати викладачам і співробітникам.

paczkan

Валерій Пацкан

Зато тепер панове Валерій Пацкан та Василь Невідомий, який саме відповідає за освіту в Рахунковій палаті, бо працює там членом, будуть мати «безлімітний пакет» на відвідування «Форсажу». А туди входить і покушать, і побухать, і простітутки і наркота, якщо є бажання. Одне слово – елітний клуб для еліти. ЛюдЯм повинно сподобатися.

06

Василь Невідомий, член Рахункової палати

За що така щедрість для цих панів? За те, що у підсумковому Звіті зазначено:

«Довідково. Під час аудиту НАУ листом від 16.10.19 № 06.03/280-10 звернулося до регіонального відділення Фонду держмайна по м. Києву з клопотанням про внесення змін до 19 договорів оренди нерухомого майна у зв’язку з переоформленням технічних паспортів будівель університету. Також НАУ планує звернутися до регіонального відділення Фонду держмайна щодо внесення змін до договору оренди, укладеного з ТОВ «Форсаж-клуб» у зв’язку зі збільшенням після реконструкції площі будівлі кафе-їдальні на 407 квадратних  метрів після оформлення технічної документації».

Тобто, все гаразд, Ісаєнко! Пронесло? Тому що відповідно до Статуту НАУ та укладеного контракту між ректором та МОНУ за використання державного майна, переданого в оперативне управління ЗВО відповідає персонально В.Ісаєнко.

Це тільки один епізод приховування виявлених порушень. І на хіба утримувати таких дармоїдів з Рахункової, які заробляють мільйонні статки на тому, що закривають очі на порушення пройдисвітів-керівників?

 

P.S. Як кажуть в народі, на  кожну хитру рахунково-палатну жопу завжди знайдеться Труба з гвинтом.

 

Далі буде.


Коментарів 4 Додати коментар

Залишити коментар