Генералу СБУ оголосили підозру у справі ректора НАУ

Джерело: tyzhden.ua
5.ua

Суд призначив йому запобіжний захід у вигляді особистих зобов’язань.

Він є фігурантом провадження щодо т.в.о. НАУ Володимира Харченка

У справі т.в.о. ректора Національного авіаційного університету Володимира Харченка оголошено підозру третьому фігуранту. Ним виявився екс-співробітник СБУ у званні генерал-майора, який виступав посередником. Про це повідомив керівник САП Назар Холодницький на брифінгу в Києві, передає “Укрінформ”.

12

Холодницький Назар Іванович

“Справа ректора НАУ (т.в.о. ректора НАУ Володимира Харченка)… Там є ще один підозрюваний, якому оголосили підозру. Це колишній співробітник Служби безпеки України у званні генерал-майора, який виступав посередником”, – зазначив Холдодницький.

Він також повідомив, що САП просила обрати генерал-майору запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але суд призначив йому запобіжний захід у вигляді особистих зобов’язань. У САП планують згодом оскаржити відповідне рішення.

Крім того, як стало відомо, наразі справа стосовно Харченка знаходиться на фінальній стадії. До кінця року САП планує відкрити матеріали стороні захисту і вже в січні наступного року направити обвинувальний акт до суду.

“Справа на виході, якщо там не буде жодних перипетій з ознайомленням, з виконанням статті 290-ї, ми плануємо до 25 грудня відкрити стороні захисту матеріали провадження. Далі все залежить від того, як швидко сторона захисту ознайомиться з матеріалами провадження, і, плануємо, що в січні після різдвяних свят акт вже буде направлений до суду”, – наголосив Холодницький.

Як повідомлялося, колишнього ректора НАУ судитимуть за розтрату державних грошей.

Нагадаємо, наприкінці серпня СБУ, НАБУ та САП повідомили про затримання на хабарі 170 тис. євро в.о. ректора НАУ Володимира Харченка. 26 серпня Міністерство освіти й науки України повідомило про звільнення Харченка з посади в.о. ректора.


Залишити коментар