Глистознавець-мільйонер

Глистознавець-мільйонер

Сайт електронних декларацій перед травневими вихідними поповнився ще одними статками, яких з нетерпінням очікували працівники університету. Мова про декларацію видатного вітчизняного глистознавця, а за сумісництвом тимчасового керівника Національного авіаційного університету, Володимира Ісаєнка.

img_9386

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_22a5d8f7-0498-44d9-9995-443ea133e8c4

Про те, що цей пронирливий немолодий чоловічок ніколи не цурався «лівих» заробітків, знали в колективі давно. Все життя як не працівник вищої школи, то державний службовець. І одних, і інших держава ніколи не балувала увагою та високими зарплатами. Але Ісаєнко на те не зважав, бо, перефразовуючи народну мудрість, не людина працює на місце, а місце заробляє на людину.

Цифри, зафіксовані в декларації, вражають. Ви тільки уявіть собі – 500 тисяч гривень готівкою, і ще 40 тисяч дол. США готівкою, а дружина надає перевагу євро, яких у неї 35 тисяч.

6

Заробітна плата у Ісаєнка також немаленька. Уміє нарахувати собі, коханому. За минулий рік в університеті імені Драгоманова скромний директор інституту післядипломної освіти заробив майже 300 тисяч гривень. А от в Національному авіаційному університеті майже 250 тисяч гривень. Але в 2016 році пан Ісаєнко працював на посаді в.о. ректора всього 3 місяці. Таким чином, його середньомісячна заробітна плата складає понад 80 тисяч гривень. Ні сорому, ні совісті у протеже Ковтунця.

Не гребує декларант і дрібними грішми – майже 25 тисяч гривень в Інституті педагогіки АПН України, а також майже 5 тисяч грн. в Інституті агроекології і природокористування ААНУ. І ще близько 8 тисяч грн. у тому ж університеті імені Драгоманова, як професор. Та й дружину там прилаштував, яка заробила майже 12 тисяч грн.  

Коли Ісаєнко встигає їздити на роботу за сумісництвом в Академію педнаук, чи до педуніверситету імені М.Драгоманова, невідомо. Бо цілісінькими днями сидить в кабінеті під недешевою охороною.

 Володіють Ісаєнки і двома автомобілями – дружина Skoda Superb, 2010 року випуску, а сам в.о. – VW Passat2005 року випуску. Забув вказати новенький кросовер Peugeot 3008, але, мабуть, встиг переоформити на дочку Анастасію.

5

Дві картини відомого Едуарда Бома свідчать про непоганий смак та тягу до мистецтва злодюжки-науковця. А дорогий швейцарський золотий кишеньковий годинник мав би, за задумом доморощеного корейки, нагадувати йому про плинність буття і вимогу прожити життя так, щоб не було боляче від того, що нічого не заробив.

«Джентльменський набір» науковця-бізнесмена був би неповний без квартир, земельних ділянок, гаража.Квартир всього дві – 73,4 кв.м. та 59,2 кв.м. Земельних ділянок також дві – 2,5 га та 8 соток поблизу Києва в Бородянському районі. Гараж площею 37,4 кв.м. Будинок в тому ж Немішаєвому на 44 кв.м.

Чомусь Ісаєнко забув вказати ще один приватний будинок в Києві, зовсім новий, ще одну нову квартиру на Соломянці. Мабуть, також встиг переписати на дочку.

Частина цих статків, очевидно, – залишки від хабарів за ліцензії в битность Ісаєнка начальником відділу ліцензування та акредитації, за що СБУ боляче взяла його за зад. За допомогою свого патрона В.Бабака тоді вдалося уникнути кримінальної відповідальності. Можливо не гребував долари в заліковках брати.

Але детальніше вивчення його декларації виявило ще один цікавий факт – тендери, до яких декларант Ісаєнко мав безпосередній стосунок. Тендерів таких аж на 52 564 571, 45 грн. Колосальна сума. За період перебування на посаді в.о. ректора НАУ Ісаєнко провів 58 тендерів на загальну суму близько 9 млн. грн.

1

Очевидно, що саме в тендерному питанні Ісаєнку найбільше таланить. І підвищувати свій науковий рівень та статус йому потрібно було не з глистознавства, а саме з примітивних відкатів.

Бо як ще можна пояснити походження таких великих статків у скромної родини, де чоловік усе життя до пенсії перебував на державній службі та займався науковою роботою, а дружина завжди була чиновником.

Така багата декларація має стати предметом пильної уваги НАБУ.


Залишити коментар