Голова Наглядової ради НАУ: Безглузді та непослідовні управлінські дії в.о. ректора Харченка В.П. і його заступників Майснера А.В. та Шульги В.П. можуть призвести до істотної шкоди університету!

Сер.18.2016. / 1 коментар

Бадрудинов Александр

З наведеного у документах можна зробити висновок, що подальше споглядання за незаконними, безглуздими та непослідовними управлінськими діями в.о. ректора Харченка В.П. та його заступників Майснера А.В. та Шульги В.П.  можуть призвести до істотної шкоди університету.

Враховуючи відсутність будь-якої взаємодії з Наглядовою радою НАУ, систематичне порушення виконуючим обов’язки ректора Харченком В.П. законодавства; очевидну непрофесійність в управлінні університетом, повну та остаточну передачу функцій керівника своєму заступнику Майснеру А.В., який не має для цього, ані відповідного досвіду, ані належної кваліфікації; безглузду і хаотичну кадрову політику та руйнування усталених службових міжструктурних зв’язків, з метою попередження настання ще негативніших наслідків та спричинення істотної шкоди університету, прошу розглянути можливість звільнення Харченка Володимира Петровича від виконання обов’язків ректора Національного авіаційного університету, покласти виконання обов’язків ректора на іншу особу, яка має відповідний досвід управління університетом, та прийняти рішення про продовження процедури виборів ректора університету.

www.facebook.com

Снимок

 


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар