Голові Служби безпеки України

Голові Служби безпеки України
ГРИЦАКУ Василю Сергійовичу
01601, м. Київ, вул. Володимирська, буд. 33,
Комітет порятунку
Національного авіаційного університету

sluzhba-bezpeki-ukrayini-zvernennya-gritsaku

ШАНОВНИЙ ВАСИЛЮ СЕРГІЙОВИЧУ!

Звертаємось до Вас з переконливим проханням втрутитись у ситуацію, яка безпосередньо впливає на стан національної безпеки України й на авторитет нашої держави в світі.

22 вересня 2016 р. Міністр освіти і науки України Л.Гриневич призначила в.о. ректора Національного авіаційного університету Ісаєнка Володимира Миколайовича. На останніх виборах ректора НАУ, що відбулися в 2008 році доктор біологічних наук, фахівець з дослідження паразитів у сільському господарстві Ісаєнко В. набрав лише 5 голосів «за» і з ганьбою залишив славетний університет. З тих пір і до моменту призначення всупереч волі колективу та чинному законодавству України на посаду в.о. ректора Ісаєнко В.М. працював у педагогічному навчальному закладі.

Призначення фахівця зі специфічної наукової галузі на вищу посаду в авіаційний університет, дипломи якого визнаються та цінуються в усіх без винятку країнах світу, а випускники очолюють авіакомпанії, аеропорти, авіаційні адміністрації десятків країн світу, а один з них обраний на  найвищу посаду в сфері цивільної авіації світу – очолив  Міжнародну Організацію Цивільної Авіації (ICAO, м. Монреаль, Канада), не тільки дискредитує Національний авіаційний університет, але й Україну.

Тотальна некомпетентність Ісаєнка В. як призначеного без будь-яких виборів керівника вищого авіаційного навчального закладу, його намагання помститися колективу НАУ, який свого часу дав йому адекватно низьку оцінку, розправа над фаховим професорсько-викладацьким складом, масові звільнення ключових фахівців та прийом на роботу тих, хто ніякого стосунку не має до сфери авіації, працевлаштування в університеті осіб з кримінальними біографіями, призначення на посади проректорів людей, які не відповідають кваліфікаційним вимогам та перебувають під слідством за корупційні злочини (є вимоги судів про відсторонення їх від посад) деморалізують колектив НАУ, а сам відомий у всьому світі авіаційний вищий навчальний заклад ведуть до деградації.

Прямо порушуючи норми Закону України «Про вищу освіту», Міністр Л.Гриневич уже протягом понад 10 місяців, перебуваючи на посаді Міністра освіти і науки України, зловживаючи своїм службовим становищем, не призначає вибори ректора Національного авіаційного університету та сприяє призначеному нею Ісаєнку В. у його протиправних діях. Загалом університет без легітимного керівника уже 20-й місяць!

Ці умисні протизаконні дії Л.Гриневич, систематичні порушення законів України її протеже Ісаєнком В., наносять непоправну шкоду існуванню та майбутньому НАУ. Так, чисельність іноземних студентів НАУ за час роботи тимчасової адміністрації впала майже в 10 разів. Рейтинг НАУ у світовому рейтингу університетів «QS» в минулому році впав більш ніж на 50 позицій, а на сьогодні університет випав з цього рейтингу взагалі.

Загрозу національним інтересам України колектив вбачає також у тому, що на посади проректора з міжнародного співробітництва НАУ та начальника Відділу міжнародних зв’язків  Ісаєнко В. призначив людей, які володіють єдиною «іноземною» мовою – російською, таким однозначно задекларувавши та оприлюднивши вектор міжнародного співробітництва НАУ та закривши для університету його основний напрямок співробітництва, який розбудовувався протягом усієї історії НАУ – європейський.

Просимо Вас надати правову оцінку антидержавним діям, що входять у прямий конфлікт з інтересами національної безпеки України, дискредитують вищу освіту в Україні, розвалюють та ведуть до деградації унікальний профільний авіаційний вищий навчальний заклад. Особливо це небезпечно в умовах неоголошеної війни проти Української держави, ворожих намірів дестабілізувати ситуацію серед освітянської інтелігенції та багаточисельного студентства.

Сподіваємося, що жодні посади не можуть бути індульгенцією для осіб, що діють на шкоду нашій державі.

Читайте також:

Сховати корупцію під видом “реорганізації” (автор замислу В.Ісаєнко)

Невідворотність покарання (Харченко В.П. – не виконання законів України, вимагання та отримання хабаря в крупних розмірах)

Як проректор (без наукового звання та ступення) Майснер організував продаж гуртожитків НАУ

 

 


Залишити коментар