«Гоп-стоп» у виконанні Ісаєнка!

Оприлюднення е-декларацій стало справжньою сенсацією. Можна тільки подякувати реформі, яка дозволила витягнути на світ те, що ретельно приховувалося від людських очей. Усі запити на публічну інформацію про заробітну плату ісаєнків, майснерів, іванових, шульгів та іже з ними були ігноровані. І от ларчик зі статками рейдерів відкрився. Подих від побаченого перехопило у багатьох. Такий собі рейдерський «гоп-стоп».

1

Бідкався Ісаєнко в минулому році, що довелося на виконання рішень судів виплатити компенсації «колишньому керівництву», які отримували 20 30 тисяч грн. зар-плати на місяць (а не 60 як брехав Ісаєнко на своїй сторінці у Фейсбуці), як Закон змусив і його показати реальну місячну зарплату.

83 тисячі гривень на місяць складає зарплата Ісаєнка! Факт, зафіксований в електронній декларації https://declarations.com.ua/declara tion/nacp_cbe50ac2 c4b0 47f6 a12f3a64ffd639f5 І так нескромно вказав: ректор. Не виконуючий обов’язки ректора, а ректор. Ну справді або дурник, або епатажник на зразок того, хто Джамалі виступати заважав?

Загалом статки Ісаєнка вражають Таке собі пересічне подружжя науковця та службовця. І звідки у них картини, готівка за мільйон гривень, квартири, авто, гаражі, земельні ділянки, годинники?.. Нормально так наколядували. І це ще не все. Частину на доньку Анастасію переписали.

2

Тут і проректор Шульга, «зірка Ютуба», фанат нічних клубів з феноменальними як для держслужбовця статками та офшорними фірмами https://declarations.com.ua/declara tion/nacp_f5311ada 1e7e 4979 b68c41bee2af8bb4.  Дякувати Богу, також встиг частину на дочку переписати.

3

Тут і «прожжонний» Майснер, який встиг і показати свої статки, а потім, злякавшись, швиденько вніс зміни. Одночасно медіа опублікували зарплати ректорів вищих навчальних закладів України. http://ukranews.com/publication/2071 dokho dy rektorov top 20 ukraynskykhvuzov

Усіх рейдерів вивели на чисту воду. І от що виявилося.

Давайте проведемо прості розрахунки. Наприклад: ставка ректора складає 6 976 грн. нехай ще 25% за доктора наук (+ 1744 грн.) та 33% за професора (+2302,08 грн.). Всього: 11022,08 грн. Різниця між ставкою і реальною зарплатою складає понад 70 000 грн.! І ця різниця виплачується зі спецкоштів університету! Це ж як себе треба любити, щоб виписувати такі премії, забираючи їх у викладачів та співробітників! Та й хотілося б побачити «служебки» з преміювання, які підписував Ісаєнко.

Такі ж неймовірні зарплати і у проректорів. Базова ставка складає

6 627 грн. Але у неука Майснера ні звання, ні ступеня. За яким правом він отримує таку зарплату!

Ну а із зарплатою головного інженера Кочергіна, найближчого соратника Ісаєнка, відбуваються просто неймовірні метаморфози, якщо врахувати, що він також немає ні ступеня, ні звання, а ставка головного інженера складає всього 3 392 грн.!

Кажуть, що задля врегулювання конфлікту між Майснером та Кочергіним, який спить і бачить себе в кріслі Майснера, вирішили зрівняти їх у зарплаті.

І все це також за рахунок спецкоштів університету!

Одночасно був оприлюднений ТОП 20 зарплат ректорів університетів України, докторів наук, про фесорів, академіків зі стажем робо ти у вищій школі не менше 30 років, а не його відсутність, як у Майснера, Шульги чи Кочергіна. Ми стали свідками неймовірного зарплатного поєдинку між рейдерським тимчасовим ректоратом НАУ та збірною ректорів університетів країни.

Публікуємо порівняльну таблицю захоплюючого батлу (праворуч). Можемо «пишатися» тимчасовим ректоратом університетом. «Наші» рейдери найвисокооплачуваніші рейдери в Україні!

4

Цікаво, чи перепадає якась копійчина першому заступнику міністра освіти Ковтунцю за кришування такого «бєспрєдєлу»? Бо без його підпису не обійшлося.

Газет reider-nau


Залишити коментар