Горіла сосна… Пожежа в гуртожитку НАУ

Гру.23.2019. / Коментарів: 5

Сталося те, що і мало статися. Де тонко, там рветься. Одеська трагедія, на жаль, буде повторюватися, оскільки крадуть. Крадуть безбожно…

15

Уночі з 22 на 23 грудня 2019 року спалахнув гуртожиток №8 Національного авіаційного університету. Пожежниками було евакуйовано 300 осіб.

Студентів розселили по інших гуртожитках. Як вони тепер будуть жити – невідомо, бо з місцями після фактичного продажу у 2000 – 2004 роках трьох великих гуртожитків (№№ 2, 10, 14) загальною потужністю понад 1800 ліжкомісць утворився неймовірний дефіцит. Врятує ситуацію хіба період зимових канікул.

Бог милував, ніхто не постраждав. Студенти відбулися переляком. Але могло бути по-іншому, і уже квіти лежали б біля будинку по вулиці Ніжинській.

Згідно із законодавством відповідальність за таке нехтування нормами протипожежної безпеки має нести персонально Ісаєнко. Пригадуєте пожежу в корпусі № 11? Ніхто не відповів і Ісаєнко не вжив належних заходів на виконання припису МНС.

7

Фото – чудова ілюстрація стану протипожежної безпеки в НАУ. Немає куди приєднати гідранти, все у павутинні. Це свідчить про те, що роками в щитові ніхто не заглядав.

А тим часом Ісаєнко вкотре реорганізовує підрозділ безпеки. І в минулому штатному розписі, і в тому, що буде працювати з 2020 року у відділі пожежної безпеки аж 16 (!) осіб. Чим вони займаються?

А Ісаєнкові мало «відділу безпекової діяльності», йому потрібен «департамент безпекової діяльності». Мабуть, щоб потішити самолюбство. Не здивуємося, коли в структурі університету з’являться агентства, міністерства, служби і т.ін.

Скільки в департаменті «підсніжників»? Одного знаємо точно. Пам’ятаєте придурошного стрільця по вікнах? Того самого Пархоменка? Так от. Мало хто знає, що він і далі перебуває в штаті університету і отримує зарплату. Перед кожною перевіркою він звільняється, а потім знову поступає на роботу і отримує заробітну плату з надбавками. Але при цьому його ніхто на роботі не бачить.

Цей люстрований бориспільський мєнт, мабуть, рішає делікатні питання для Ісаєнка за рахунок коштів колективу.
Словом, можемо вкотре подякувати екс-міністерці Лілії Гриневич, екс-нардепу Дмитру Андрієвському і корупціонеру Павлу Полянському, що нав’язали колективу такого нікчемного покидька.


Коментарів 5 Додати коментар

  • Шановні засновники популярного інтернет-ресурсу! А які можуть бути питання до моральної потвори та друга Юри Волошина, переможця в номінації найбільш токсичний ректор України?

    • вопросы к токсичному Юре могут быть у следственных органов)

  • Причина пожара – проводка. Спасибо за ремонты, товарищ Исаенко.

  • Уже все вернулись назад ))) Еще утром.

  • Пока такие люди как Волошин и Исаенко сидят задницами в руководящих креслах так и будут пожары, потопы и кражи.

Залишити коментар