Гра у жмурки зі спостерігачами

Бер.24.2018. / 1 коментар

Як стало відомо редакції «reider-nau», фальсифікаторами, на чолі з Ісаєнком, у другому турі виборів ректора буда задіяна ще одна «хитра схема» – виманювання спостерігачів з дільниць.

Суть її полягає в тому, що тих спостерігачів від Миколи Кулика, яким не знайшли підстав відмовити в реєстрації на відміну від інших, виманювали з дільниці.

От як це відбувалося. Телефонують спостерігачеві і вимагають (не просять) прийти до оргкомітету, у цьому випадку Єнчева Галина Григорівна- секретар Вченої Ради.

23032647_528849477470225_7028564711823097055_n

Спостерігач відповідає, що не може залишити дільницю. А йому у відповідь – позбавимо статусу.

Тому спостерігач вимушений йти до оргкомітету «на інструктаж». Приходить – а там його ніхто не чекає. Така собі гра у жмурки.

Мета такого методу фальсифікації – скористатися відсутністю офіційного спостерігача, щоб вкинути кілька десятків вже заповнених бюлетенів. Адже в дільничних комісіях стараннями Ісаєнка потрапили винятково близькі до гельмінтознавця особи.

Тепер поважні професори можуть отримати відповідь на своє запитання: «Чому при відкритті урн для голосування на дільницях були помічені товсті пачки бюлетенів навіть не зігнуті вдвоє?»

Секрет простий – треба спостерігача з дільниці виманити.

2

 


Коментар 1 Додати коментар

  • Галина пішла виконати своє “виявлення”, але діарея разом з глистовими
    інвазіями була настільки сильна, що відійти від сральника було просто неможливо. Слава глистознавцю, бо і її наступний спіч на камеру був продовженням того ж процесу, від кого ця лялька тільки що відірвалася.

Залишити коментар