ГРИНЕВИЧ ЯК НАДІЙНА «КРИША» МАЙСНЕРІВ

Гру.5.2016. / 1 коментар

img_3697

Надибав нещодавно ось такий пост «видатного юриста сучасності» Андрія Майснера. Це той самий Майснер, якого стараннями екс-міністра Квіта посадовили на крісло «першого проректора з адміністрування» Національного авіаційного університету. Без досвіду роботи у вищій школі, без наукового ступеня, вченого звання, з довгим неприємним шлейфом від попередньої діяльності.

Пригадую як він, навіжений, бігав коридорами першого корпусу і, звертаючись до незаконно звільнених, бризгав слиною: «Ви звільнені, ви безробітні!» Це був час бєспрєдєльного шабашу Квіта-Бадрудінова-Майснера. Таке могло відбутися лише в нашій країні, де Закон один, але не для всіх, де панує вседозволеність, де узаконений ідіотизм, а керівниками великих колективів призначають осіб зі спадковими психічними хворобами. Це наша дійсність, в якій доводиться жити. Який стан правової культури в країні, такі і рішення…», — підкреслював у тій публікації А.Майснер.

Пройшов рік. Усі звільнені виграли суди по двох незаконних звільненнях. Порушено добрий десяток кримінальних проваджень. НАБУ займається двічі призначеним Квітом хабарником, цікавиться чому поліція не задушила беззаконня в самому зародку і не розслідує обставини рейдерського захоплення університету, хоча мала для цього всі підстави.

Міністр освіти Гриневич, виставивши на посміховисько призначену нею Комісію, активно стала на захист «управлінців нової генерації», типу Майснера, який до сьогодні керує колективом та несамовито топить його рейтинг, але вже в парі з п’ятим за рік виконуючим обов’язки.

А попутно ще й ліпить чужими руками для себе дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. У міністерстві зараз модно чужим інтелектуальним коштом отримувати ступені та звання.

Тому і кришують собі подібних. Ворон ворону…

maysner-a-v

fb-ua.com


Коментар 1 Додати коментар

  • Якщо в міністерства освіти таке обличчя, як у цієї карикатурної почварки, яка досі працює першим проректором НАУ з благословення міністра, то таке міністерство морально і техніно зжило себе. Чи аж так треба розуму, щоб збагнути, що люди дивляться фізію хворого психічно Майснера, а бачать його матінку-хранительку Гриневич. “Ми говорім майснер – подразумеаєм ліля? “. Підтримую думку експертів і освітян, які збирають пілписи,що МОН – одіозна зайва структура, яка лише гальмує реформи і наживається без сорому. Час справді запозичити досвід Європи і попрощатися з ним, доки ще не у всіх вишах керують майснери. Ліля Гриневич добре знає про свіжу страшну оборудку цього афериста – продаж будинків університету. Мала б як не запобігти, то хоч би пояснити ситуацію. Але якщо буде таке “почснення”, як по плагіату, то напрощується думка про адекватність самої міністра. Принаймні моральну..

Залишити коментар