Гуманітарна еліта авіації

Лис.5.2018. / Коментарів: 2

Резонансний скандал навколо відміни «Кубку КВН» ректором Ісаєнком оголив, окрім системних управлінських проблем, цілий ряд інших. Наприклад, повну відсутність комунікації між структурними підрозділами, невиконання вимог законодавства щодо фінансування органів студентського самоврядування у визначених Законом обсягах, повна невідповідність адміністрації кваліфікаційним вимогам тощо.

Але найголовнішою, як видається, є проблема також і повної відсутності комунікації між адміністрацією і студентами. Провокативний пост Ісаєнка на своїй сторінці у Фейсбук спричинив як справедливу хвилю обурення, так і невелику, під примусом, хвильку його прихильників.

Как “ректор” Исаенко студенческий фестиваль запретил , потому что все учащиеся – агенты КГБ

Терміново Ісаєнко обдзвонював лояльних до нього директорів інститутів та деканів факультетів і вимагав від усіх, хто має сторінку у ФБ, підтримати своїми коментарями його відверті, нахабні і безпідставні звинувачення студентів.

Таких коментарів на підтримку «ректора» було так мало, що Ісаєнко, всупереч законам етики фейсбучної спільноти, почав редагувати як сам пост, так і коментарі, а найгостріші просто видалив. Загалом Ісаєнко провів у фейсбуці за три доби понад дві. Такий собі фейсбучний тип управління.

Серед тих кількох штатних придворних коментаторів, неприємно було побачити пост доктора філософії С.Ягодзинського, найближчого соратника головного фальсифікатора виборів «проректора» Гудманяна.

img_3649

Звичайно, шкода, що шанований ще донедавна колега, повівся на наполегливі прохання «вписатися» за Ісаєнка і виявив свою моральну лабільність та внутрішню слабодухість. Страх змушує робити і не таке.

komentar-yakgodzinskogo

Але аналізуючи відверто нещиру підтримку, усвідомлюємо й дуже цікаву для колективу річ. Сергій Миколайович серед іншого пише: «… до таких наближених у вересні-жовтні 2018 року можете сміливо долучити Навчально-науковий гуманітарний інститут НАУ. Адже дякуючи зусиллям адміністрації Університету, більше 100 співробітників інституту в цей період вдалося подати на преміювання, що неймовірно…» і далі за текстом. Плюс по 1000 гривень кожному до ювілею університету.

Іншими словами, С.Ягодзінський «спалив контору», він публічно заявив про те, що викладачі та співробітники гуманітарного інституту у повному складі отримують доплати і премії, що не можна сказати про колектив загалом.

Тішимося матеріальним достатком колег, але вважаємо, що інші навчальні підрозділи також заслуговують на людське ставлення, у них також є родини, діти, батьки.

Ісаєнко насправді реалізовує політику фінансового садизму до тих, хто, на його думку, «не свій». Він, за його ж висловом, «фінансово стимулює кращих». Хто ці «кращі», за яким критерієм вони визначаються? Зрозуміло, що у нинішньої адміністрації є один критерій – особиста лояльність та відданість. Будеш слухняним – отримаєш дітям на цукерки, не будеш – твої клопоти, шукай роботу.

 4

Водночас, «демократичний» МОНУ вимагає від керівників навчальних закладів викладати на офіційному сайті усю їх фінансову історію. Кому, коли, скільки і за що. Це стосується в першу чергу прозорості  розподілу коштів на преміювання. Бо одним – 100%. Іншим – по 20-50 тисяч гривень на інститут і ні в чому собі, колеги, не відмовляйте. І керівники думають як же розділити «2 яблука між десятьма дітьми». Так і з’являються мізерні подачки, якщо кожному щось вділити, або черговість преміювання, щоб було його відчутно.

Таким чином, формується «нова університетська еліта», чому не авіаційна, а гуманітарна відтепер зрозуміло. А казну університету поповнюють не тільки гуманітарії.

P.S. У своєму коментарі С.Ягодзінський нагалав про ліфти. Спеціально його та усіх читачів інформуємо:

З порушенням чинного законодавства, без проведення процедури відкритих торгів у Товариства з додатковою відповідальністю “Укрліфтсервіс” (код 05472637) у липні 2017 придбано ліфт на суму 998 тис. грн. та роботи з його монтажу на суму 499 тис. грн., з метою уникнення процедури відкритих торгів, придбання ліфта (фактично окремий товар) оформлено словами “проведення повного комплексу робіт із реконструкції ліфта вантажопідйомністю 1000 кг”.

На сайтах інших виробників ціни на аналогічні ліфти коливаються від 700 до 900 тис. грн., а ціни на монтаж ліфта складають від 7,5 до 9,2 тис. грн/за 1 поверх, тобто враховуючи наявність 15 поверхів у 8-му навчальному корпусі НАУ, максимальна вартість монтажу ліфта складе 138 тис. грн.

Таким чином, за результатами вказаної оборудки збитки, завдані НАУ, становлять близько 500 тис. грн.

Протягом 2016, 2017, 2018 років проводиться постійне щорічне технічне обслуговування ліфтів ТОВ “Август ЛТД”. Вартість послуг з обслуговування ліфтів не перевищує 200 тис. грн. на рік, з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів. Під час виникнення надзвичайних ситуацій по ліфтах, які обслуговуються товариством, з останнім укладаються інші договори на ліквідацію конкретних позаштатних ситуацій. Загальна сума коштів, сплачених НАУ на користь ТОВ “Август ЛТД” становить понад 2 млн. грн., що дозволяє придбати два нових ліфти.

Це лише історія з ліфтами. А таких оборудок – сотні. Може тому грошей на всіх не вистачає? Як гадаєте?


Коментарів 2 Додати коментар

  • Крали, крадуть і будуть красти. Це їх нутро, їх мета і ненаситне бажання якомога більше вкрасти. А що буде потім – їх мало хвилює, бо їх гімно будуть розгрібати не вони.

    Все, що нагадує їм славетний НАУ , знищується, бо на цьому фоні видно їх повну недоумкуватість, повний дебілізм та непрофесійність глистоподібних ” авіаторів ” .

    Але, всі їх дії , які ми бачимо останнім часом, свідчать про агонію діючих псевдоавіаторів та псевдонауковців. Всі вони перебувають у стані, який влучно названий “Пир во время чумы”!!!

    Чума заполонила НАУ : святкування, пиятика, дальні та ближні поїздки та вояжі … Це все, на що ці дауни здатні.

    Щось мені підказує, що всі вони чують одне і те: “Ваше время истекло, заканчивайте свои дела и валите далеко-далеко, ибо тюрьма по вас всех плачет – заждалась…”

  • Перефразирую известную песню футбольных ультрас: исаенко – хуйло!!ла-ла-ла…

Залишити коментар