Харченку оголошено запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з обов’язковим носінням електронного браслета

Вер.19.2016. / 1 коментар

Шевченківський районний суд Києва обрав для підозрюваного колишнього в.о. ректора НАУ Володимира Харченка запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з обов’язковим носінням електронного браслета

Харченко фото

Про це повідомив слідчий суддя. Обрано частковий домашній аршет для В.Харченка, тобто, з 13:00 до 8:00 він повинен перебувати за місцем проживання. Запобіжний захід обрано до 27 жовтня.

Також суд зобов’язав підозрюваного носити електронний браслет. При цьому він повинен приходити за першим викликом до слідчого і суду, не покидати постійного місця проживання тощо.

 

Нагадуємо, 26 серпня детективи НАБУ разом з прокурорами САП та співробітниками СБУ затримали тимчасово виконуючого обов’язки ректора Національного авіаційного університету (м. Київ) під час отримання частини хабара у розмірі близько 3 млн грн (100 тис євро). Вже 27 серпня затриманим т.в.о. ректора НАУ та адвокату-посереднику було повідомлено про підозру за ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України.

Читайте також:
ЯК ПЕРЕЙНЯВ СУЧАСНИЙ «ДОСВІД» ВІД ЕКС- ГУБЕРНАТОРА-ПРОРЕКТОРА НАУ ШУЛЬГИ В.П., ЗА «ДРУЖНЬОЮ» ПОРАДОЮ ВІД А.МАЙСНЕРА, В.О. РЕКТОРА ХАРЧЕНКО?


Коментар 1 Додати коментар

  • Как гнобить сотрудников университета, здоровья и возраст не мешало ему. А как посидеть в КПЗ, так на жалость? Легко пока старец отделался.

Залишити коментар