«Хай у сусіда хата згорить!»

«Хай у сусіда хата згорить!»
В.П. Харченко

123124к131

Дуже сумно коли на кострищі, хоч і сусідському, хтось починає танцювати. Особливо незграбним це лунає з «письменних вуст» хворого Майснера, за підписом поважного професора якого ми через декілька днів будемо вітати с 75 річним ювілеєм. Хотілося б нагадати Володимиру Петровичу, що коли його багатомільйонні депозити, які він вкладав у абсолютно різні банки, які протягом багатьох років обслуговували університет, пропадали, витягнути їх йому допомагали його друзі. Щось вдалося зробити, а щось ні.

Перефразовуючи класика, скажемо: «Коли банки валяться, значить це комусь потрібно». На жаль. Останні роки випадків рейдерських захоплень значно побільшало. Хтось віджимає банки, хтось фабрики, хтось університети. Від цього страждають люди. А правовий нігілізм, який панує в державі, повна незахищеність, абсолютна безпорадність влади, а іноді її зацікавленість, якраз і сприяють таким диким випадкам.

Невже є хоч краплина радості від того, що ще один банк впав? У якій хворобливій голові виникає бажання потішитися з чергової трагедії? Майснера з Бадрудіновим. Це зрозуміло. Але їх оборудки в НАУ за півроку панування також стануть предметом кримінального вивчення. І дуже скоро працівники про це довідаються. Єдина проблема – вони не ставлять своїх автографів. Їх вже наставив наш ювіляр.

Кінцеві бенефеціари банку наведені нижче. Безглуздо радіти з проблем, які виникли у КМДА та у мільйона приватних осіб.

Банк  Кінцевий бенефеціар  Примітки
Хрещатик КМДА, Василь Хмельницький, Ігор Дворецький Хмельницький – український бізнесмен, він, як і Дворецький, – колишній власник меткомбінату «Запоріжсталь»

 

 


Залишити коментар