Хращевский сделал ПОСТУПОК!

Хращевский сделал ПОСТУПОК!

Квіт…. Мною був звільнений ВО ректора Р.Хращевський через намір оскаржувати в суді постанову КМ по передачі ДПС семи літаків, незаконно закуплених (без проведення тендера) кілька років тому. Вони ніколи не піднімалися у повітря й не використовувалися для навчання студентів. Тоді як держава має об’єктивну потребу в цих літаках…(Літаки привезли В Україну у валізі, чи сеж таки вони прилетіли…Гарні літаки Ганрні літакі…)

http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2015/11/06/ministr-sergij-kvit-shhodo-situacziyi-v-nau/

 

Отзывы в прессе “О Квите”: 
Orest Garandcha _ 07.11.2015 21:24
Квіт модожець, могилянку тримав у порядку ы МОУ зробить порядок. Просто “корабель освіти” – дуже великий та корумпований. А матросів які будуть його чистити добросівісно -МАЛО,
marusya _ 07.11.2015 21:15
Цілком підтримую більшість коментаторів – убога спроба безпорадних грантоїдів пропіарити Квіта (приплітання керівника Мінкульту, неугодного команді островсько-лютих ботанових, тільки підтверджує висновок). Цей персонаж повернувся до сталінської практики ліквідації низки наук, щоправда в 30-х їх знищували (включно з науковцями) за буржуазний націоналізм, а нині лобіюють інтереси могилянки з її випускникаим-неуками, що, як саранча, завдяки місцевим олігархічним і зарубіжним грантам нищать усе на шляху. Розхвалений закон про вищу освіту створив небачену корупцію і відкрив шлях для неуків до наукових ступенів і вчених звань. Про колоніальну свідомість Квітової команди вже не згадую (спробував би Табачник щось подібне виписати для російської, як Квіт для англійської)
Yurij Shapovalov _ 07.11.2015 21:06
Министр образования Квит не то, что безграмотный, но еще и упорствующий в своей пещерности. Квит не отменил массу диких приказов и распоряжений Табачника и сейчас рашисты требуют их исполнения. Квит – завял.
maliar _ 07.11.2015 18:57
УП -стрілочники!)
maliar _ 07.11.2015 18:55
Вирішили рятувати Квіта, то навіщо так тупо і нахабно переводити стрілки на Кириленка. Так і аргументації – 0. Зляпано на швидкоруч. Не спрацює. У Квіта – тендери, схеми і звинувачення у корумпованості призначенців, а у Кириленка – не на ту виставку на Донбасі сходив і дуже швидко стратегію культури пише! Друзі, погано працюєте. Скоро вам вже ніхто і грантів не дасть. Тільки олігархи. Їх стандарти не цікавлять – лише оплачувана упередженість

Залишити коментар