ХТО РАДИТЬ У МОН МІНІСТРУ ГРИНЕВИЧ ЩОДО НАУ?

Жов.4.2016. / Коментарів: 6

babak-i-isayeneko-maysner-shulga-2

На висновки комісії МОН щодо ситуації в Національному авіаційному університеті в.о.ректора Ісаєнко не звертає уваги, її рекомендації не виконує. З перших днів свого перебування в університеті приступив до «зачистки» колективу, причому, почерк, «а ля Бабак». «Зачистка» робиться під гаслом «реорганізації». Невже отримав індульгенцію від першого заступника міністра Ковтунця?

За що це університету? Може, за намагання колективу врешті-решт обрати ректора? Може, за протидію пройдисвітам від освіти незаконним звільненням та переслідуванням працівників, гвалтуванню Статуту та невиконанню рішень судів про поновлення на своїх посадах незаконно звільнених? Може, за несприйняття у колективі соратників Ісаєнка — шахраїв Майснера і Шульги, які не мають поняття, що таке студентська аудиторія, що таке навчальне заняття?

“Зараз ситуація змінюється, все покращується”, – каже Ісаєнко…

154

А тим часом в університеті — чергові новини від Ісаєнка. Перша: сьогодні він пояснював причину постійної присутності біля нього молодого чоловіка спортивної статури. Мовляв, це його особистий охоронець, зрозуміло, за кошти університету. Але при цьому в.о. сором’язливо промовчав, від кого цей охоронець буде його захищати.

Друга новина тягне на персональну кримінальну відповідальність Ісаєнка. Йдеться про «розбазарювання» бюджетних коштів в особливо крупних розмірах. Адже, як стало відомо, Ісаєнко вводить в Національному авіаційному університеті інститут «смотрящих»! Так, так це — не помилка. У новому штатному розписі університету з’явилися 13 вакансій для штатних помічників в.о. ректора НАУ! Ви щось подібне десь бачили?

Це вже кримінал і предмет дослідження правоохоронних органів!

Так за ким, за якими керівниками будуть «приглядувати» майснероподібні помічники Ісаєнка?

Далі — буде.

Читайте також:

В.О. РЕКТОРА НАУ ІСАЄНКО: «УСІХ, ДО ОСТАННЬОГО ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ!»

МОН, почему именно Исаенко, а не кто-то другой?

Хто Ви, п’ятий за рік в.о. ректора НАУ Володимир Ісаєнко? (ч. 1)


Коментарів 6 Додати коментар

 • Стільки вже лайна вилили. Мені сподобалась стаття на Рейдер НАУ, про те, як Ісаєнко в минулому створив кафедру екологічного аудиту, але не просто створив, а для темних справ. Так от, завідувач кафедрою був Г.О. Білявський, саме той, хто написав перший підручник по екології, той, чий підручник займав багато гран-прі серед найкращих підручників для учнів в школі та ВНЗ. А ще це той Білявський, який започаткував екологічний аудит як такий в державі взагалі.

 • А его план по реорганизации это вообще величайшее ноу-хау. Многих потеряют по дороге, а “новые” займут места.
  А министерство вообще не понятно чем занимается… не видит и не слышит… точно замешаны в этом. На закон всем плевать, суды – это теперь филькина грамота. Вот такой вот бардак и спасибо даже не кому сказать. Простой человек – никто и звут его никак.
  Сезон уничтожения образования открыт. Министр такая лапочка что даже не соизволит подпись свою поставить на назначениях ректоров. Понятное дело что повторить историю своего предшественника не хочет.

  Зачем такие люди нужны? что оно делают на государственных должностях?

 • На своих должностях они занимаются патриотизмом – разворовываем бюджетные и не только бюджетные деньги. Что там говорить ,к власти пришли честные, незапятнанные личности под соусом ПАТРИОТИЧНОСТИ.

 • […] ХТО РАДИТЬ У МОН МІНІСТРУ ГРИНЕВИЧ ЩОДО НАУ? […]

 • […] В.о. ректора університету призначено людину, яка не приховує намірів «нагнути» під себе колектив. (ХТО РАДИТЬ У МОН МІНІСТРУ ГРИНЕВИЧ ЩОДО НАУ? […]

 • […] В.о. ректора університету призначено людину, яка не приховує намірів «нагнути» під себе колектив. (ХТО РАДИТЬ У МОН МІНІСТРУ ГРИНЕВИЧ ЩОДО НАУ? […]

Залишити коментар