Хто Ви насправді, пані Міністр?

Гру.6.2016. / Коментарів: 3

Усього неповних півроку пройшло як на посаді Міністра працює Лілія Гриневич. І наче б нічого – Міністри приходять і  йдуть. Але весь  час  після призначення перманентний скандал  супроводжує діяльність Л.Гриневич. Базовий Закон  України «Про освіту», нищівно розкритикований освітянською спільнотою за реформи без належного фінансового підґрунтя, повернення

1

12 річки  без розуміння найближчої перспективи України, перенасичення матеріалом шкільних програм, існування паралельного бюджету освіти через незаконні благодійні шкільні фонди, всеукраїнський спротив нав’язуваному Гриневич білінгвізму, скандали в провідних  університетах  держави, постійні та пусті вояжі за кордон, неготові до навчального року школи, які просто валяться, соціологічні опитування,  підготовлені явно  за межами України, «український домострой» у  підручниках з сімейного виховання, рекомендаційні листи  недолугих директорів департаментів, які постійно збурюють  освітянську спільноту, незаконне блокування роботи НАЗЯВО, ріпендіальне забезпечення – далеко не повний перелік скандалів, який  свідчить про те,  що  не  такого керівника потребувала освіта.

Ретельно роками виплеканий імідж виваженої, розумної, знаючої політеси звівся нанівець після того, як довелося не тільки говорити і «торгувати» обличчям, але й керувати  над& важливою для суспільства галуззю. В актив можна записати хіба те, що в початковій школі відтепер не будуть використовувати червоний колір, а діти зможуть писати олівцем. Ну хоч щось.

Але «плагіатний» скандал, в якому опинилася міністр освіти, неминуче призведе до її відставки. І намагання звинуватити  в  очевидному науковому злочині міфічних «людей Табачника», чи «руку Кремля» не  врятують її від публічної ганьби. Панахида за діючою міністром освіти як  членом Уряду вже призначена.

Масштаб освітньої катастрофи освітяни вже почали відчувати, а   «реформатори» реалізували лише  частину свого руйнівного плану. І чим швидше відбудеться зміна міністерської освітньої команди – тим краще для держави.

Газета reider-nau


Коментарів 3 Додати коментар

Залишити коментар