І знову про Шульгу В.П. та обвинувачення у вимаганні ним хабаря

Вер.27.2016. / 1 коментар

І знову про Шульгу В.П. та обвинувачення у вимаганні ним хабаря

facebook

Влітку 2014 року Волик Г.Б. звернуся до СБУ України та Генеральної прокуратури України з заявою про те, що голова Сумської ОДА вимагає у нього хабар в розмірі 2 млн грн. Далі, оперативники СБУ України разом зі слідчими ГПУ почали документувати отримання хабаря, його витрачання та розмах життя Шульги В.П.

І от після того, як факт існування такої справи стало відомо Шульгі В.П., то починаються відбуватися дивні речі: слідчий, якій розслідував цей злочин, документував вказані обставини, замінюється на іншого слідчого, який вирішив зробити помічника Шульги В.П. таким собі цапом відбувайло, а Шульга В.П. нібито такий собі білий і пухнастий, нічого не знає про 2 млн. грн.. ЇЇ «садять» під арешт, де вона провела 6 місяців в Лук’янівському СІЗО, одній їй висувають обвинувачення і направляють справу до суду.

І от справа потрапляє до суду. Було велике сподівання, що справу бистренько прослухають, винесуть вирок цій помічниці, а Шульга В.П. буде всім розказувати, що він не має відношення до тієї справи, що Волик Г.Б. його оболгал.
Але виявилось не так, як гадалося.

Суд не погодився з тим, що його використовують для «відмазування» Шульги В.П.

І от 26 вересня цього року, суд ВЧЕТВЕРТЕ !!! повертає обвинувальний акт до Генеральної прокуратури України.

P.S. є особи, які вважають, що справи по Шульзі В.П. затихли, а то і взагалі закриті. Деякі навіть цього дуже бажають. Запевняю, що це не так. Такий є шалений супротив. Однак, є люди, які роблять усе для наближення дати, коли Шульга В.П. постане перед справедливим судом. І як сказав Волик Г.Б., один з таких людей, він зробить усе, щоб це відбулось.

Далі буде

Джерело: facebook

Нагадаємо:


Коментар 1 Додати коментар

  • Шульга бедолага не успевает зарабатывать. Расходы-отмазка по своим грехам, превышает доходы-воровство в университете НАУ.А что там Исаенко, менеджер по продажам лицензий? Не жмет ректорское кресло кабинета, которое опечатоло НАБУ вместе с СБУ.

Залишити коментар