Ім’я “Рози”. Чергова афера Ісаєнка, ошукані студенти та колектив

Лют.6.2017. / Коментарів: 7

Розрекламовані Ісаєнком вибори органів студентського самоврядування насправді виявилися черговою аферою, через яку були примітивно ошукані не тільки студенти, але й весь колектив.

roza

Нагадаємо, що однією з обіцянок Ісаєнка своєму хазяїну Ковтунцю, було кооптувати до складу вченої ради студентів, бо неповна, нелегітимна вчена рада понад рік приймала нелегітимні рішення. А мінсовіти закривало на це очі. Після дивного призначення вірний мінйончик Ковтунця взявся за роботу.

Найперше потрібно було знайти комунікацію з членами студради, які давно не переобиралися і перебували у вразливій позиції під постійною критикою тимчасової адміністрації. Але без неї Ісаєнку було не обійтися. Тому був обраний найоптимальніший шлях — пограти  на юнацьких амбіціях і схилити до молодь конформізму через сепаратні переговори — Рєзніка.

Домовилися швидко, бо Ісаєнко не пожалів обіцянок та преференцій — від влаштування на роботу до відкриття бізнесу в приміщеннях університету переговорнику  від студентів   — Клочковському.

Тоді ж з’явився лист від міністерства про легітимність студради, що викликало шок і нерозуміння. Але цей лист став якраз результатом сепаратних домовленостей Ісаєнка та Клочковського. І байдуже, що лист принизив цілого директора департаменту міносвіти Шарова, який на всю країну стверджував, що в університеті немає студентського самоврядування.  Для Ковтунця авторитет свого підлеглого ніщо, коли йдеться про квадратні метри на Донця, 2а.

Оголосили вибори. Провели роботу, щоб пройшов потрібний кандидат на посаду голови студради університету.  Але сталася несподіванка  — вибори виграє активна, але незручна та неручна Ольга Гнатишин.

Це перепаскудило плани рейдера Ісаєнка. І тоді він звернувся за допомогою до спонсора. А той для «правового» вирішення питання надав свого юриста  — Розу Вінецьку. Спочатку її позиціонували як адвоката Рєзніка. Але все таємне рано чи пізно стає явним.

Для початку Роза порадила «призупинити підрахунок голосів», потім дивним чином з’явилось нове Положення, яке дозволило не врахувати думку студентів тих інститутів, які підтримали Ольгу Гнатишин. На цьому зупинятися не варто, оскільки вся ця брудна історія детально обговорювалася у соцмережах.

Ісаєнко підленько підігрів юнацькі амбіції та використав їх у своїх власних інтересах. Він доповів Ковтунцю, що нарешті «вчена рада працює у повному складі».

Але і тут рейдери зробили все через ж… Студенти обирали голів студрад інститутів та голову студради університету. А бюлетенів для обрання членів вченої ради від студентів, які обираються за чинним законодавством прямим таємним голосуванням, не було взагалі. Членів вченої ради від студентів просто призначили, за посадою, як  керівників навчальних підрозділів, що є  грубим порушенням чинного законодавства.

Таким чином, на сьогодні в університеті вчена рада так і залишається легітимно вразливою, так само як і голова студентської ради. Упосліджені Ісаєнком реальні переможці студентських перегонів продовжують боротися.

Як могло статися таке цинічне плюндрування Закону? А так, іменем Рози.

Газета reider-nau

Читайте також: Продолжение истории с “премией для студактива”

 


Коментарів 7 Додати коментар

Залишити коментар