Інноваційний шлях НАУ до рівня ПТУ!

Лис.2.2018. / Коментарів: 3

31 жовтня 2018 року, напередодні міжнародного свята Хеллоуін, Ісаєнко виступив з черговою інноваційною ініціативою – ще більше скоротити шлях Національного авіаційного університету до рівня районного ПТУ.

isaenko

Члени вченої ради були шоковані пропозицією «ректора» вивести зі складу НАУ одразу два знакових структурних підрозділи – Льотну академію у Кропивницькому та Кременчуцький вертолітний коледж. Тобто, знищити дві серйозні авіаційні складові університету. Без них марно говорити про те, що наш авіаційний університет може стати поряд з кращими авіаційними університетами світу. Не буде цих коледжів – не буде і можливості провадити підготовку пілотів, про яку так мріють Ісаєнко і його політичні покровителі. Відтепер стає зрозумілим, що масштабний проект бюджетного фінансування підготовки пілотів у розмірі майже 300 мільйонів гривень, підтверджує свою неспроможність, викриває можливу корупційну складову і може відбутися без участі колективу.

На засідання вченої ради Ісаєнко запросив високих гостей – заступника міністра внутрішніх справ С.Гончарова, заступника міністра освіти і науки Р.Гребу, народного депутата О.Горбунова. Осіб, які лобують виведення структурних підрозділів і які прибули на засідання вченої ради, щоб висловити свої аргументи «за» і отримати відповідне рішення.

greba-goncharov-goryuunov

Кременчуцький вертолітний коледж, за задумом урядовців, має повністю перейти до складу МВС, яке закупило у Франції 55 вживаних вертольотів за понад 550 мільйонів, з яких 475 мільйонів євро – це кредит під 4,25% річних, взятий у тій же Франції під гарантії Уряду. МВС зобов’язався побудувати відповідну інфраструктурну базу, але знайшов інший спосіб – забрати готову базу в НАУ.

Майже половина вертольотів, які Україна закупила у Airbus, будуть старими

43735

Заступник міністра внутрішніх справ наголосив ще й на тому, що це була вимога французів. До чого тут французи, якщо є відповідна система підготовки, – не уточнив. Та й на запитання як таке узгоджується з рекомендованою практикою ІСАО не зміг відповісти, бо, мабуть, вперше почув про таку організацію. Присутні зрозуміли, що така риторика вживається у певних моментах як «лякалка». Щось на зразок «наші партнери з МВФ вимагають». Тому розмови не вийшло.

43740

Виступив начальник Кременчуцького коледжу В.Головенський, який подякував колективу НАУ за багатолітню співпрацю, натякнув, що з МВС, очевидно, коледжу буде краще, бо маніакальне бажання Ісаєнка все реорганізовувати дуже лякає колектив коледжу. Після таких «реорганізацій» потім дуже важко зібрати зруйноване ними до купи.

nedilko

З питання про виведення зі складу університету Кропивницької льотної академії виступили ректор академії Неділько, який заявив, що дуже хоче вийти зі складу НАУ, що колективу академії буде краще функціонувати на місцевому бюджеті. Його підтримав народний депутат з фракції Народний фронт О.Горбунов, інтереси бізнесу якого прямо пов’язані з майном академії. Він запевнив присутніх, що докладе всіх зусиль, щоб Кропивницька обласна рада передбачила у бюджеті на наступний рік гідне фінансування льотної академії. Не уточнивши при цьому де вона візьме на це гроші, оскільки місцева економіка перебуває у плачевному стані.

43743

Свого колегу по «Народному фронту» прийшов підтримати і заступник міністра освіти Р.Греба.

43742

Якщо до фінансових можливостей МВС запитань у присутніх не виникало, то переведення на місцевий бюджет льотної академії однозначно призведе до системних деструкцій, коли її просто роздерибанять на шматки. Особливо цікавить ініціаторів виведення грунтових аеродромів, які перебувають в оренді у агрофірм, які можна засіяти, транспортні літаки, які можуть бути задіяні у комерційних перевезеннях і т.ін.

Навіщо віддавати прекрасну інфраструктуру для підготовки пілотів? Мабуть, тому, що приватні льотні школи, до яких звертався Ісаєнко (Гостомель, Чернігів), не дуже прагнуть віддавати відкати по 10 доларів з години нальоту? Але про це краще знає Іщенко, який керує процесом ошукування курсантів. Державних центрів, які спеціалізуються на підготовці пілотів є два – Кременчук і Кропивницький. А приватних, які не мають відповідної бази і системи безпеки польотів, про що свідчать 3 трупи в Чернігові, – близько 40.

Нагадуємо читачам, що перехід на місцеві бюджети у 2019 році коледжів, що перебувають у складі національних університетів, не стосується!

Не вистачає у Ісаєнка мізків, щоб запропонувати варіант закупівлі МВС освітніх та інших послуг в структурних підрозділах НАУ, чи розвивати чудові можливості у Кропивницькому. Немає сумнівів у тому, що після виведення зі складу університету цих структурних підрозділів їх чекають повні занепад та руйнування.

Попередники Ісаєнка створювали справжній авіаційний університет, а Ісаєнко продовжує розтринькувати створене колективом за десятиліття, до чого він не прикладав жодних зусиль, але цинічно розглядає як елемент власного збагачення. Бо таке масштабне відчуження майна не може відбутися без матеріальної та фінансової зацікавленості керівника.

isaenko

Та відбулося неочікуване – виступи членів вченої ради Г.Суслової, М.Кулика, І.Сопілко, С.Бойченка завели Ісаєнка в ступор і він переніс розгляд цих питань на наступне засідання.

sopilko

Тобто, запросив заступників міністрів і народного депутата, щоб вони отримали погодження вченої ради на виведення структурних підрозділів, але не підготував його серйозно, мабуть, через повну непрофесійність.

Заступник міністра внутрішніх справ Гончаров вийшов з зали, не дочекавшись закінчення і піймавши облизня, а заступник міністра освіти Греба обізвав у вузькому колі Ісаєнка ідіотом. На що мав повне моральне право.

gudmanyan-zaporozhets

Вчена рада також проголосувала за реорганізацію Інституту міжнародних відносин у факультет міжнародних відносин, хоча колектив інституту таку реорганізацію не підтримав. Бажання Ісаєнка звільнити директора ІМВ А.Фоменко і взятись за знищення ННІМВ взяло верх над законом і здоровим глуздом. Як завжди у таких слизьких випадках, виступив Гудманян, який збрехав вченій раді про те, що збори колективу ІМВ підтримали реорганізацію. На запитання як збільшувати набір при знищеній матеріально-технічній базі, ні Гудманян, ні Ісаєнко не змогли відповісти.

Як справедливо кажуть студенти: «Знали, що Гудманян гей, але щоб ще і педераст?!..»

gudmanyan

На цьому вчена рада університету завершила свою роботу. Кожен залишив залу засідань у гнітючому настрої. Особливо урядовці та народний депутат. Та й члени вченої ради, які вже розуміють куди котиться університет під Ісаєнком.

Не можна не погодитися із думкою заступника міністра: «ректор» ідіот, бо з таким непрофесійним управлінським підходом університет може дуже швидко перейти в розряд рівня пересічного ПТУ.


Коментарів 3 Додати коментар

  • А Музей Авіаціі коли планується комусь віддати?
    Чи ще відкат не отримав?

  • Те що Коллектив Університету будував десятиріччями – псевдоректор і його згарая псевдопроректорів за два роки розікрала.
    Треба вимагати від судових та правоохоронних органів припинити розкрадання Університету зграєю шахраїв та оприлюднення справжніх результатів виборів.

  • Цікаво було б дізнатися про висновки роботи перевірки Держпраці .

Залишити коментар