Інструкція до «Інструкції»

Бер.2.2020. / 1 коментар

(або як потихеньку з’їжджають з глузду керівники Національного, поки що, авіаційного університету)

НАУ фото

Усім, хто на дозвіллі полюбляє читати, ми рекомендуємо для ознайомлення дуже цікавий документ, який, на перший погляд, до красного письменства не має жодного стосунку. Але це лише на перший погляд, бо читається як справжній захоплюючий детектив. Писали ж його люди явно перелякані й неадекватні, з багатою фантазією… не будемо тримати інтригу: мова йде про документ, який називається «Інструкція про пропускний режим в Національному авіаційному університеті» (СМЯ НАУ 106.35 (05)-01-2020) введено в дію Наказом 049/од від 13.02.2020.

Про безліч орфографічних та синтаксичних помилок ми не будемо говорити (хоча один з проректорів, хворий на манію величі, вважає себе видатним філологом-перекладачем-лінгвістом-поліглотом), тому що ми неодноразово звертали увагу на невідповідність освіти більшості посадових осіб НАУ займаним посадам (не звертаймо увагу на початкову освіту…). Досить поглянути на розлогий перелік «авторів» цього опусу!

Ми про фобію. Про те, що вони бояться студентів, їх батьків (як інакше можна сприймати необхідність подання органами студентського самоврядування) на дозвіл організації будь-якого заходу, зокрема засідань ради з обов’язковим оформленням додатку, де повинен бути наведений перелік (за документом – списки) усіх учасників! Сторінка 8, п. 3.1, 3.2.

Забороняється видача разових перепусток для відвідування професорсько-викладацького складу батькам (родичам) студентів… Сторінка 10, п. 5.2.

Ну, це добре. А то вимагають працювати з батьками, якщо їхні діти погано вчаться чи поводять себе… Уявляєте? Тепер зі студентами будуть особисто працювати Ісаєнко, Гудманян, Вовк і начальник охорони! Спаси, Боже, студентів! І возрадуйтесь, викладачі!

Хоча, рано радіти. Бо далі… А далі – маразм! Що курять у ректораті?

Пункт 5.6 сторінка 11!

1111

«Вхід у навчальні корпуси професорсько-викладацького складу та допоміжного складу… не раніше, ніж за годину до початку робочого дня або занять, а вихід … не пізніше, ніж через півгодини після закінчення робочого дня або занять».

Уклінно просимо взагалі не пускати! Коронавірус же! Тим паче, що тепер студентів (залежно від статі) можна цілком офіційно вдома консультувати…

Чи на вулиці?

Ну а далі легкий маразм. Типу: «не дозволяти індивідуальне пересування відвідувачів»… (сторінка 12, п. 5.10)

222

333

На День відкритих дверей «Пропуск учасників здійснюється на підстав виданого на вході, призначеною ініціатором заходу особою, беджу…»

Мовляв, давайте залякаємо казармою ще й не абітурієнтів!

Сторінка 15, п.5.22. гостьова перепустка (для сторонніх осіб у гуртожиток) оформляється на підставі:

  • заяви сторонньої особи, погодженої з директором студмістечка;
  • проплаченої в бухгалтерії Студентського містечка квитанції!

Сторонніми особами вважаються:

  • Гості (особи, які не проживають у гуртожитку), родичі, що приїхали до студентів;
  • Студенти заочної форми навчання.

Ну а «Порядок допуску іноземних делегацій, груп іноземних громадян та осіб без громадянства…» писала людина , яка ще в НКВД СРСР працювала…

Так їм, усім шпигунам, й треба! Ходіть по території одностроями й під пильною охороною! І з великим плакатом на шиї, де голубими літерами написано: «Ми в гостях у ідіотів».

Коментувати далі немає сенсу. Кидається в очі те, що писали  «Інструкцію» люди, далекі від навчання і виховання студентів (див. стор.2). З викривленою хворобливою психікою і вродженим комплексом нелюбові до людини…

Якщо логічно завершувати, то зупинимось на пропозиції.

Пункт 5.22 доповнити абзацем наступної редакції: «Гостьова перепустка в університет професорсько-викладацькому складу оформляється на підставі:

1) заяви на ім’я «ректора» Ісаєнка В.М. за погодженням осіб, що підписалися на стор.2 «Інструкції…»;

2) проплаченої в бухгалтерії Національного Авіаційного університету

квитанції».

Ціна? М’яко кажучи, плаваюча… Виходячи з того, що психічні хвороби мають схильність до загострень ранньої весни та пізньої осені…

Щасти вам, колеги! На нашому, дійсно нелегкому, шляху. Але чому в останній час г… прибиває виключно до нашого берега?

444

P.S. Порядок в’їзду транспортних засобів… (п.9.1, стор.19) після слів «…швидка медична допомога» доповнити словами «…а також швидка психіатрична допомога без з’ясувань обставин приїзду».

Хоча, уявляєте, скільки буде хибних викликів такої «допомоги» у перший (адміністративний) корпус? Студенти, які у нас «незарегульовані» в Будинки культури та мистецтв, повинні ж десь і на комусь «відірватись»?


Коментар 1 Додати коментар

  • Еще пару лет в таком темпе и количество желающих учиться в нау будет в районе 0

Залишити коментар