Ісаєнко & Андрієвський

Бер.26.2020. / Коментарів: 3

Усе частіше «ректор» Ісаєнко (НАУ) вступає в конфронтацію з колись не чужими для нього людьми. Навіть з екс-нардепом Дмитром Андрієвським, який посадив зіц-фунта Ісаєнка на НАУвський трон, встиг горшки побити.

Ні,  не публічно. Просто перестав бути слухняним і робити те, що йому кажуть.

андрієвський ісаєнко

 

Дмитру Андріївському набридло чути відгуки про свого протеже, набридло знайомитися з інформацією про регулярні зашквари «мачачучецького менеджера» і відчувати себе причетним до нищення славетного колективу НАУ.

І якщо раніше Андрієвський закривав за Ісаєнком усі слизькі питання одним дзвінком, то після втрати мандату почав платити, а тепер просто називає Ісаєнкові потрібну для закриття «питання» суму.

Ісаєнко, щоб її зібрати, починає обкладати «податками» Розу. Роза тепер пручається.

Але є ще один добродій, який зі шкіри лізе, щоб догодити Ісаєнкові – головний інженер Ю.Симоненко. Він фактично стравив Розу і Ісаєнка. Не дивно, якщо скоро Юрій Григорович кишне з хлібного місця Розу Вінецьку. Досвід у Ю.Симоненка для цього достатній.

Андрієвський недавно запитав у Ісаєнка чи є в університеті ті, хто його підтримує. Але не з тих, кого Ісаєнко привів, а зі справжніх авіаторів, ветеранів.

Почав було шукати їх Ісаєнко, але зустрів тихий спротив.

До чого б це запитання?

А до того, що захиталося ще дужче під Ісаєнком. Та воно й не дивно. З такою кримінальною, зашкварною і тупою командою.


Коментарів 3 Додати коментар

  • Патрон і “подєльнік” Ісаєнка вже не при владі. Геть банду фальсифікаторів виборів!

  • Пане немішаєвський жлоб, а чи завжди законні вказівки ви даєте підлеглим і як ви до цього ставитесь?

  • Ректор Исаенко часто в ходе своих выступлений взывает к патриотическим чувствам сотрудников НАУ, которых он обрёк на нищенское существование, получая при этом сам сотню тысяч бюджетных денег. Дорогой Владимир Исаенко. Полностью Вас поддерживаю. Критиковать Вас нет смысла. В европейской стране Вас бы уже давно критиковали следователь и прокурор. В азиатской стране Вы бы уже кушали без помощи рук. В африканской Вас бы уже кушали самого. А в Китае уже дважды расстреляли вас за воровство бюджетных средств.

Залишити коментар