Ісаєнко – маладєц! Родив листа в КМДА!

 

nau-kmda

Дуже приємно, що Ісаєнко і вся його тупувата камарилья читає «Reider-NAU». Не просто читає, а отримує від нього сигнали що і як треба робити. Це як колись газета «Правда» була дороговказом для всіх, так тепер на «Reider-NAU» рівняються в колективі, бо офіційний сайт «гонить пургу»..

Проаналізувавши один з попередніх матеріалів про диверсію проти колективу, яка була організована винятково управлінською тупістю ректорату, Ісаєнко розродився листом голові КМДА В.Кличку про те, що ремонт дороги буде заважати роботі приймальної комісії і його треба якнайшвидше завершити.

Чергова диверсія проти колективу НАУ

Не буде студентів – університет взагалі може припинити своє існування. на вулиці опиняться ще кілька сотень викладачів, бо не буде навантаження! Складається враження, що на це і розраховано, щоб звільнити територію для забудовника Андрієвського.

Дуже серйозний аргумент для МОНУ – відсутність студентів. Немає студентів – немає університету. Ісаєнко і його банда хапнули за три роки багато. Мова йде про мільйони. І не гривень.

Тепер написав сміливого листа до Кличка. Ну і що? Кличко приїде з лопатою і буде засипати яму? Та поки до нього дійде зміст того листа, то буде посвята в першокурсники!

Невже Ісаєнко такий тупий, що не розуміє, що є технологічний процес. що за два-три дні такий обсяг робіт виконати неможливо. тим більше, що листа написав тоді, коли вже почала роботу приймальна комісія. Чи то просто так написано, щоб відвернути від себе невдоволення колективу?

Геніальний управлінець, мачачучецкий менеджер, соратник самої Гриневич – і так вляпатися. Видать на Канаду лижі гострить, що йому так байдуже до університету!

 

Ну добре, припустімо, що в Ісаєнка, Харченка і Гудманяна вікна виходять в сад, Запорожцю взагалі на все нас…. А куди дивилися Вовк, Венецька, Козловський? Чи взагалі з режиму пиятики не виходять? Думають чи не думають, працюють чи не працюють – зарплата непогана капає і добре!

Словом, Володя, дурілка ти картонная, не знаєш що і як роботи – звертайся до «Рейдера». Допоможемо. Не тобі, бо ти поц, а колективу. З радістю.

А поки бери лопати, Вовк, Андрієвського, Довбаня, Козловського, Білоус, Михненка, Жовнірчика, Вінецьку і всіх решта і гоу засипати ту ямку.

Гудманяна не бери, бо він трохи і ці дні нездужає.


Залишити коментар