Ісаєнко програв черговий суд

Лис.8.2018. / Коментарів: 6

original

Інформуємо читачів, що суд продовжує розгляд справи щодо фальсифікації результатів виборів ректора Національного авіаційного університету. У квітні 2018 року М.Куликом було оскаржено результати виборів ректора НАУ.

Суд прийняв до розгляду позовну заяву та почав розгляд справу по суті. Необхідно було перевірити надані факти численних зловживань та порушень, тому ухвалою Солом’янського районного суду м. Києва Міністерству освіти і науки України було заборонено вживати будь-які дії щодо підписання контракту з Ісаєнком.

Та, незважаючи на рішення суду, МОНУ в особі державного секретаря Міносвіти Полянського, уклало з Ісаєнком, як з нібито обраним ректором, контракт.

З метою затягування справи Ісаєнко на вимогу суду не надавав оригінали та копії протоколів виборчих дільниць, не реагував на адвокатські запити. Не реагувало на адвокатські запити і Міністерство освіти і науки України. Більше того, Ісаєнко подав на ухвалу районного суду апеляційну скаргу.

Якщо Ісаєнко і його поплічники були б упевнені у своїй правоті та чесності виграних виборів, ніщо б не заважало їм надати необхідні для встановлення істини документи. Але вони пішли іншим шляхом.

Апеляційний суд міста Києва апеляційну скаргу НАУ залишив без задоволення, а ухвалу Солом’янського районного суду міста Києва від 6 серпня 2018 року – без змін.

sud2

Якщо ти правий, виграй чесно суд, чи не так?

Постанова суду набирає чинності з дня її прийняття і оскарженню не підлягає.

sud

Таким чином, боротьба за правду триває. Протилежну правді сторону представляють потужні замовники:

Народний депутат України Д.Андрієвський, перший заступник міністра В.Ковтунець, яких міцно пов’язує матеріальний інтерес до висоток на території НАУ;

організатори: колишній начальник юридичного відділу Лапутько, голова оргкомітету Запорожець Олександр Іванович (НАУ), голова виборчої комісії Гудманян, Ісаєнко, в інтересах якого діяли замовники, організатори та виконавці;

виконавці: Ягодзінський, Шишов, Бабікова, Вовк, Єнчева, Іщенко, Матвієнко, Міхненко, Москаленко від оргкомітету, які свідомо заблокували можливість зареєструвати скарги кандидатів на посаду ректора, спостерігачів та журналістів;

а також Гребенніков, Бойченко, Білоус, Григорак, Сопілко, Астанін, Вахнован, Дмитрашківський, Прудивус від виборчої комісії, які підмінили оригінали протоколів з виборчих дільниць фальшивками, свідомо сфальсифікували реальні результати і проголосили обраним Ісаєнка.

29216139_794336390758951_7790402077385031680_n

З нетерпінням чекаємо допитів свідків у справі. Про хід судового розгляду будемо інформувати.


Коментарів 6 Додати коментар

 • Що ж тепер далі буде?

 • Вимагайте виклику свідків!
  Треба по всім фактам встановити правду.

 • А в чому проблема?
  Якщо протоколи підроблені – то нехай організатори відповідають перед правосуддям.
  А ще цікавіше – увесь Коллектив університету знає що вибори фальсифіковані – но мовчать(((.

  • а що вони можуть зробити!? … тишком мыж собою про це розмови ведуть, але не быльше

 • Лёд тронулся, господа присяжные и заседатели! Сушите весла команда глистоподобных ( ибо вас родил вонючий глист) пресмыкателей и предателей НАУ.

  Закон бумеранга ещё никто не отменял: каждый получит то, что заслужил. Но… Во сто и более раз больше.

 • Коллектив чекає справедливого та правдивого рішення суду.
  Співробітники вже втомилися від постійної зневаги зі сторони псевдо керівників та втомився бачити як псевдо ректор грабує та розвалює наш університет.

Залишити коментар