ІСАЄНКО В.: «МОЄ ЗАВДАННЯ – ДО КІНЦЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ РОЗЧИСТИТИ НАУ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ»

Жов.10.2016. / 1 коментар

Саме таку заяву, відповідаючи на запитання про те, коли в НАУ буде проведено вибори ректора, зробив сьогодні В. Ісаєнко на зборах чотирьох підрозділів НАУ: Інституту довузівської підготовки, Інституту заочного і дистанційного навчання, Інституту післядипломної освіти та Факультету по роботі з іноземними студентами.

img_1018_novyiy-razmer-11294dea2af50c82ff0433558a2ad7009751

Всупереч волі колективу НАУ, приблуда Ісаєнко намагається звільнитися від професійних та небайдужих до долі університету науково-педагогічних працівників.

Так, на базі трьох успішних структурних підрозділів університету та одного недолугого (Інституту довузівської підготовки) Ісаєнко В. робить чергову спробу створити якусь нову структуру. Сьогоднішня ідея –  Інститут безперервного навчання.

Якщо намагатися знайти будь-яку нормальну логіку (крім масового звільнення працівників) в такому кроці, то можна було б передбачити, що наступним кроком адміністратора-приблуди буде створення єдиної й  унікальної структури в НАУ – Інституту безперервного навчання. Тому що ІЗДН має таке ж відношення до ІПН, як і АКІ, ІМВ чи будь-який інший поважний навчально-науковий підрозділ НАУ.

Реалізація завдання «розчистити НАУ для проведення виборів» повністю знищує підготовку іноземних громадян в університеті. Це відбувається тоді, коли кожен знає, що іноземці-випускники – це слава, це міжнародне визнання, це фінансове забезпечення.

А може, це навмисні злочинні дії, адже у той час, коли бізнесмени, студенти, пенсіонери, навіть безробітні збирають кошти (кожна копійка дорога) для воїнів АТО, для фронту, Ісаєнко В. свідомо й навмисне перекриває мільйонні фінансові надходження до бюджету України, які несуть іноземні громадяни як плату за освітні послуги та проживання.

Сьогоднішні збори працівників Інституту довузівської підготовки, Інституту заочного і дистанційного навчання, Інституту післядипломної освіти та Факультету по роботі з іноземними студентами вкотре довели, що НАУ може пишатися своїм колективом. Ніхто не злякався, ніхто не став навколішки (крім тієї, хто навколішках вже прийшов просити про порятунок свого інституту та своєї посади, бо ж негоже «доктору, професору керувати якимось Центром», «дайте хоч щось, а краще – велике й солідне…, а я відпрацюю…»), не скорився! Відкрилися очі навіть у людей, які реально вірили, що прийшов не безжалісний вовк, а просто в бабусі зуби великі.

Та й  «вовк» виглядав якось жалюгідно. То плутався в думках, то зривався на погрози… Після однієї поразки ще можна здобути перемогу, після трьох – просто приречений. Вже ні поваги, ні страху.

Не справитися тобі з поставленим завданням! Лузер, тай годі! Просто приблуда!

 

 

 

 

 


Коментар 1 Додати коментар

  • Не расчистит, кишка тонка! Да и народ уже не тот, который ранее думал: все рассосется само собою, меня это не коснется, отсижусь… Реалии нашего времени таковы, что надо засучивать рукава и каждому браться за дело. За правое дело – сохранить и умножать славу НАУ для сегодняшних и будущих молодых людей, стремящихся к знаниям. А приблуда, поджав хвост, будет изгнан вместе с рейдерами!

Залишити коментар