Ісаєнко здурів – 2

Щось не те робиться з нашим «керманичем». Він здуру подав до суду позов проти МОНУ. Не сподобалося ботоксному засранцю, що йому оголосили догану. Він переконаний, що «не було за що».
Аудит виявив цілий ряд порушень, про що доповів у міністерстві. На кадрову комісію Ісаєнко в перший раз не з’явився, бо імітував «приступ слабоумія». Підставив лікарів. І принижувався так, що мужчиною його після цього назвати важко. Почистила тобі, Вовік, дружина одяг?

2020-07-07-1-golovna-11294dea2af50c82ff0433558a2ad70015613

Не подобається тобі, Вова, що можуть догану вліпити?

А ти забув, покидьок, як загнав у могилу доганою Валерія Шмарова? Як переслідував аж до могили Петра Клименка? Як виганяв з роботи через стягнення просто так, щоб звільнити місце для цілої плеяди непотребу – друзів своєї дружини?

Не забувається таке.

Ну а колектив інформуємо, що суди продовжуються. Солом’янський районний суд не задовольнив позову Ісаєнка проти МОНУ. І не мав навіть розглядати. Чи то Максим Шишов (НАУ) такий тупий юрист, що не знає, що треба було подавати до адмінсуду? Чи може то така тактика, щоб затягнути процес? А може тому, щоб відновити виплату собі премій? Бо з доганою премії не виплачуються.

1

http://www.reyestr.court.gov.ua

Так чи інакше, маємо в колективі керівника, який не користується довірою міністерства і не виконує свого функціоналу, чи то пак КРІ, як говорять неграмотні соросята. Правду каже липовий «заслужений юрист» Юра Волошин (НАУ) – «не тянет Володя на ректора, не тянет».

Ісаєнко залишається з доганою.

Ну а суд щодо визнання виборів недійсними також продовжується.

2

http://www.reyestr.court.gov.ua/

Як завжди збрехав нам і Ісаєнко, і Шишов і безтолковий Клочківський про те, що «все Ок».

Запасаємося попкрном. Далі буде!


Залишити коментар