Ісаєнки-аферисти

Про маніакальну жадібність Ісаєнка знають усі і в університеті, і далеко за його межами. Цей унікальний екземпляр «немішаєвського жлоба» гідний вивчення майбутніми лікарями-психіатрами, оскільки поруч зі жлобством маємо ще кілька супутніх психічних розладів, серед яких паранойя,  нарцисизм, манія величі і манія переслідування. Ціле скупчення нав’язливих станів та фобій.

45215

Таких, як він, в університеті, і загалом у вищій освіті навряд чи знайдемо. Хіба одного недавно прийнятого на роботу в університет можна поставити поруч з Вовою. Але про нього буде окрема ґрунтовна розмова на сторінках нашого часопису трохи згодом.

Повернімося до Ісаєнка. Чи до Ісаєнків. Вони, окрім тотального злодійства і маніакального збагачення, виявилися ще й аферистами. Ні, про це якщо не знали, то здогадувалися.

А днями університетська спільнота отримала про родину пройдисвітів ще й документальне підтвердження.

Ісаєнко змушений інформувати НАЗК про свій майновий стан. Саме з е-декларування ми знаємо про його космічні зарплати та великі статки. І не тільки раз на рік. Ісаєнко ще кілька разів на рік подає до НАЗК інформацію про зміни до свого майнового стану. Це коли виписує собі квартальні премії, що перевищують 90.000 гривень, коли отримує надвисокі відпускні за «вкрай виснажливу працю» на кишеню своєї  родини. Цим уже нікого не здивуєш.

А от в серпні 2019 року Ісаєнко підтвердив свою репутацію афериста, коли виклав зміни до свого майнового стану – Форма змін 12.08.2019 року https://declarations.com.ua/declaration/nacp_619359f7-51fb-4f5b-9276-f3dae64a834f . І зміни ці стосувалися «дріб’язку» – квартири, на яку розжився Володя Ісаєнко.

Квартира площею 73,42 квадратних метри. У місті Києві. Набута ним як подарунок від… доньки Анастасії. (Джерело доходу згідно з декларацією – Ісаєнко Анастасія Володимирівна, дата набуття власності – 10.07.2019 року. Вид доходу – подарунок у негрошовій формі).

Тобто, донька Анастасія, яка живе при комунізмі в капіталістичній Канаді, проживання якої героїчно, в поті чола забезпечує весь колектив університету, вирішила подарувати з барського плеча своєму чуйному батечку квартирку в столиці покинутої нею неньки.

Мабуть, вона багато заробляє в Канаді, може працює клято та трьох роботах прибиральницею, щоб порадувати батьків-пенсіонерів. Цікаво було б розібратися, чи сплатила вона податки в країні проживання, щоб мати можливість дарувати такі дрібнички? Перевіримо обов’язково.

Отже, Ісаєнко вирішив обдурити колектив і державу, яких безбожно обкрадає. Він в такий неприродній спосіб легалізує чорну готівку, яку збирає з орендарів та підрядників робіт, які виконуються в університеті, та фірм, у яких проводить закупки.

У цю аферу Ісаєнко втягнув ще й свою дочку! Щоб знала як тяжко татко працює на її благо. Та нехай вчиться красти.

Та це тільки частина афери!

Друга її половина полягає у вартості житла, яке подарувала вдячна доця турботливому таткові.

Вивчаємо декларацію далі. Квартира у Києві площею 73,42 кв.  метри. Вартість – 430 тисяч гривень, що дорівнює при курсі 25,5 гривень за долар – 16 тисяч 862 долари! 5857 гривень, або 229 доларів США за метр квадратний!

2

Підкажи, Ісаєнко, де така халява в Києві? Таких цін на житло немає ні в Харкові,  ні в Дніпрі,  ні в Одесі, ні у Львові, ні у Хмельницькому чи Чернігові не знайти!

Може яка розвалюха на Борщагівці? Але хіба можна уявити собі Ісаєнка з чисельною охороною на Мерседесі десь в панельці на Троєщині? Понти дорожчі грошей!

І ось тут криється ще одна важлива деталь! Невидима більша частина вартості житла є хабарем Ісаєнкові від забудовника за можливість будувати на території  університету.  В цій квартирі є корупційна складова.  І не факт, що доця Анастасія подарувала таткові одну квартиру, а собі не залишила ще кілька.

Тут потрібен аналіз ситуації не тільки журналістами, але й правоохоронцями. Скільки і на яких родичів Ісаєнко записав квартир за роки свого царювання в університеті. Хто цей щедрий благодійник, який роздає  хабарі квадратними метрами? Чи бува не Андрієвський?

Та й як пояснити занижену вартість столичного житла, коли будь яке переоформлення вимагає довідки про його вартість. Чи сплачені в Україні податки з цієї милої родинної оборудки?

nau

І цинізм ситуації  полягає  в тому, що грошей в касі немає навіть на відпускні та оздоровчі для колективу в повному обсязі! А воно, падлюка, з жиру біситься!

46339

Дочекаємося розплати. Нехай записує на себе побільше, щоб потім було що конфісковувати!

 


Залишити коментар