Іванова Тамара Вікторівна

Лис.17.2015. / 1 коментар

ІВАНОВА ТАМАРА ВІКТОРІВНА

в.о. проректора з науково-педагогічної роботи

Іванова

Офіційна біографія

Неофіційна біографія:

Працювала деканом Академії муніципального управління – структури напівприватної, штучно створеної в кінці 90-х під конкретну особу. Особливістю функціонування академії є те, що вона може працювати без розкладу. Академія налічує понад 600 студентів денної форми навчання.
Дебютом її перебування на посаді стала повна вакханалія з штатним розписом, навантаженням, прийняттям на роботу викладачів. Різке скорочення навантаження, скорочення ставок майбутнє швидке звільнення десятків викладачів (вже після того, як вони були прийняті на роботу, але навантаження було перераховане повторно у жовтні) – це велике досягнення Іванової та команди рейдерів.
Так само як і проректор Харченко, старанно приховує свій вік. Це свідчить про те, що Т.Іванова – глибока пенсіонерка. Відгуки студентів про неї можна подивитися за посиланнями. За період виконання обов’язків  проректора з науково-педагогічної роботи зарекомендувала себе як інертний керівник. Завдяки такій якості до сьогодні не сформовані штатні розписи та навчальне навантаження. Сотням викладачів не було заплачено заробітну плату від 10 до 30 днів через не підписані заяви.
В розмовах постійно згадує тимчасовість свого перебування на посаді. Єдина з команди в.о., яка відповідає кваліфікаційним вимогам.
Увага: з перших днів перебування на посаді віддавала вказівки про переведення на навчання за державним замовленням студентів без врахування позиції комісії з переведення. Не цурається «лівих» заробітків. Намагатися вплинути на результати заліково-екзаменаційної сесії студентами, які перебувають під її протекцією.

ivanova-tatyana-nau

Відгуки студентів:

http://studzona.com/teacher/3075
http://ama.univerlife.com/иванова-тамара-викторовна/p10961/


Коментар 1 Додати коментар

  • Обеспечить очистку восьмерки рейдеры и привели с собой старуху Изергиль – Иванову. Ее художества я уже описывал в разных статьях на сайте. Просто скопирую «… Дебютом її перебування на посаді стала повна вакханалія з штатним розписом, навантаженням, прийняттям на роботу викладачів. Різке скорочення навантаження, скорочення ставок майбутнє швидке звільнення десятків викладачів (вже після того, як вони були прийняті на роботу, але навантаження було перераховане повторно у жовтні) – це велике досягнення Іванової. … Сотням викладачів не було заплачено заробітну плату від 10 до 30 днів через не підписані заяви.»

Залишити коментар