Студент-педофіл Химиця – кадровий “актив” Ісаєнка. Скандаліще

Бер.13.2017. / 1 коментар

Попередження: Наведені нижче відеоматеріали містять ненормативну лексику.

 

Вотетауспєх! Це не «байки про сауну», навіть не «фейковий мітинг» під МОН. Це ізвєстность, так сказать, навєка!
Не хотів…

Опубликовано Yaroslav Kozachok 12 марта 2017 г.

Вотетауспєх! Це не «байки про сауну», навіть не «фейковий мітинг» під МОН. Це ізвєстность, так сказать, навєка!
Не хотів псувати стрічку не ФБ-шним жанром, але доведеться. Дасть Бог, що жодне дитя більше не попадеться в руки такому чи схожому покидькові.

На відео той самий студент НАУ Михайло Химиця. Ліва рука в.о. ректора НАУ Ісаєнка (права – помічник ректора Рєзнік, «спеціаліст» по неповнолітніх дівчатках-мінусіхах).

Його впіймали на гарячому активісти однієї з організацій, яка захищає дітей від педофілів.

Небезпека таких химиць в тому, що вони – передовий молодіжний загін, так сказать «комсомол» цілого в.о. ректора університету Ісаєнка. Під химиць виписуються премії, які потім вони забирають у власників карток, химицям закривають сесії по дзвінку Ісаєнка (до 12 заборгованостей за день-два). Химицям проплачують сюжети на телеканалах за університетські гроші. Але химиць мало. Зовсім мало. Хороших студентів набагато більше.

Нормальні студенти відчувають фальш, вони вчаться, змагаються за стипендію, конструюють літаки, грають на «Березневих паростках», «Студвесні», «Лізі сміху», беруть участь у наукових конференціях. Їм ніколи гратися в нав’язані черговим в.л. ректора ігри. Не вони електорат Ісаєнка. Його надія та опора – химиці.

З химицями погоджує «мітинги протесту» перший заступник міністра освіти Ковтунець, до химиць з повагою виходить поспілкуватися заступник міністра Павло Полянський, бо «автор муток» в НАУ Ковтунець на цей період їде у відрядження, підставляючи свого колегу під неприємності. Правий пан Павло коли каже: «Хтось весілля грає, а мені посуд мити». Порядна людина завжди довірлива.

Ігнорування закону Ковтунцем, масові незаконні чистки університету «під себе» Ісаєнка, педофілія Химиці – речі однієї аморальної частоти.

Зрештою, чому має боятися закону Химиця, якщо на закон плюють міністри освіти?

Джерело:  ГО “ЗiРКА” Захист і реконструкція країни | Киев

6

 

 

312221331

nau-maysner-the-end-001-jpg

 

 


Коментар 1 Додати коментар

  • Даже в самом страшном кошмарном сне не могла предположить, что НАУ, который дал взлёт огромному числу классных, образованных и уважаемых мужиков-специалистов, будут ” руководить” сообщество психопатов, воров, геев и извращенцев!

    А как этот факт расценить? О таксе за пересдачу хвостов только ленивый молчит. А у этого молодого человека есть деньги, чтобы расплатиться за неуды? Могу ошибаться, но думаю, что нет. Спрашивается, за какие услуги ему списали задолженность? Ответ очевиден и напрашивается сам собою после просмотра видео.

    Те, кто молчаливо поддакивает и соглашается с так называемыми ” руководителями” Универа , берут на себя полностью ответственность за все происходящее. Другого не дано, ибо с вашего молчаливого согласия творится этот беспредел.

    А за покалеченные молодые судьбы вас ждёт и Божественный Суд…

Залишити коментар