Калита Тетяна Вікторівна

КАЛИТА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА

в.о проректора з науково-педагогічної та виховної роботи

kalita-tatyana

(P.S: Ніякий це не фотошоп)

Офіційна біографія:

Випускниця НАУ, к.е.н.

Освіту отримала в Національному авіаційному університеті (2004-2009 рр.), кваліфікація – економіст.
В 2009 – 2013 рр. навчалася в аспірантурі Національного авіаційного університету за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).
Працювала інженером-економістом на виробництві “Pratt & Whitney – Paton” (2008-2009 рр.).
В 2010-2012 рр. працювала на посаді асистента кафедри економіки в Національному авіаційному університеті.
З 2014 працює на посаді викладача кафедри культурології в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова, де викладає дисципліни з спеціалізації менеджменту культурологічних проектів.
Коло наукових інтересів пов’язане з дослідженням сучасних систем управління підприємствами та TQM.
Заміжня, має доньку.
Від 1.09.2015 радник в.о. ректора  з соціальних питань та взаємодії із громадськістю
Наказом в.о. ректора від 17.09.2015 призначено  на посаду в.о. проректора з науково-педагогічної та виховної роботи.

Неофіційна біографія:

Кандидатську дисертацію захистила в ІЕМ. Захист супроводжувався серйозними труднощами через значний відсоток плагіату в дисертаційному дослідженні.
Натиснув на ректора і потім на спецраду колишній голова ВАК України Віктор Бондаренко. Через вроджену конфліктність вимушена була піти з НАУ, з посади лаборанта. Діяльність Калити дуже тісно пов’язана з іще одним персонажем, якого в свій час вигнали з НАУ за хабарі – С.Лукіним.
Після закінчення аспірантури Т.Калита працювала на посаді асистента в Національному педагогічному університеті імені М.Драгоманова на кафедрі культури. Які дисципліни читала там економіст Калита також достеменно невідомо, але її «патрон» В.Бодаренко і тут прикрив свою підопічну.
Як потрапила в команду рейдерів також достеменно невідомо, але подейкують, що мандат отримала від першого заступника міністра І.Совсун. Схожість біографій очевидна. Совсун після закінчення бакалаврату стрибнула на посаду першого заступника міністра освіти, а Калита з лаборанта одразу в проректори. Такі кадрові стрибки можливі лише в нинішній освітянській системі, в нинішній демократичній Україні.
Увага: особа може видавати бажане за дійсне, простіше кажучи збрехати. Навіть без потреби. Нерозбірлива в особистому житті.

Калита

(P.S: Ніякий це не фотошоп)


Залишити коментар