Карантинна пауза

Бер.19.2020. / Коментарів: 2

Події, пов’язані із запровадженням карантину і запобіганням поширення корона вірусу об’єктивно відволікли фокус уваги колективу від діяльності Ісаєнкової банди та боротьбу з нею.

Зазначимо, що перед самим запровадженням карантину Ісаєнко повернувся з Канади, куди він з дружиною зачастили, щоб владнати питання з нерухомістю. Регулярність їх відвідин цієї заможної країни зумовлена тим, що, ймовірно, родина Ісаєнків подала документи на постійне місце проживання в Канаді. Зазначимо також, що в Канаді протягом понад двадцять років проживає рідний брат «ректора» Ісаєнка. Та й виняткова запопадливість перед нашквареним послом України в Канаді А.Шевченком та колишнім послом Канади в Україні Р.Ващуком зайвий раз свідчить про інтерес родини Ісаєнків до Канади.

photo_2020-03-19_11-26-24-2

Ісаєнкові справді потрібен запасний аеродром. Бо часи, в тому числі і політичні, міняються, «дружба» з Андрієвським, яка заснована винятково на фінансовому інтересі, починає давати тріщину, і правоохоронці вічно не можуть стримувати розслідування злочинів, вчинених Ісаєнком і його «інноваційною» злодійською командою.

Цими днями виповнюється рівно два роки від того часу, як з подачі екс-нардепа Д.Андрієвського було зухвало сфальсифіковано результати виборів ректора НАУ.

В адміністративному ланцюжку цього криміналу не останню роль відіграла одіозна екс-міністр освіти Лілія Гриневич, яка дала команду своєму паж-секретарю П.Полянському підписати з Ісаєнком контракт всупереч рішенню суду, і відкрити таким чином дорогу до розграбування університету Д.Андрієвським.

За цей час вкрадено, безумовно, багато. Щось можна відновити, а чогось колектив позбувся назавжди.

Усі ці роки, включаючи роки панування над освітою горе-міністра С.Квіта, небайдужі патріоти університету боролися зі свавіллям «європейських демократів» з міністерства. Ця боротьба не завжди виявлялася переможною, бо боротися проти політичної системи завжди важко, але сам факт, що одіозні Квіт і Гриневич зламали зуби об НАУ і забруднили об його стіни свою репутацію, є дуже красномовним.

Що відбувається станом на сьогодні.

Триває розслідування кримінальних проваджень щодо злочинів, вчинених Ісаєнком і його бізнес-партнерами. Їх розслідують різні правоохоронні структури – поліція, СБУ, ДБР, прокуратура, в залежності від підслідності.

Серед них – зловживання службовим становищем, відмивання державних коштів під час ремонтів, закупівель, оренди тощо, фальсифікація документів, не поновлення на роботі, видання незаконних наказів отримання неправомірної вигоди. Провадження регулярно відкриваються, поповнюються новими фактами, об’єднуються тощо. І позитивним є те, що «юристи» з юридичного відділу вже не встигають слідкувати за новими справами.

Тому Ісаєнко укладає угоди з приватними адвокатами за рахунок коштів університету, щоб прикрити свою зад…цю і встигнути покинути Україну до того, як на нього одягнуть кайданки.

Отже, кримінальні розслідування проти Ісаєнка тривають. Незважаючи на намагання Адрієвського їх закрити.

Тепер про суди.

Найвразливішим місцем для Ісаєнка залишається судовий позов М.Кулика щодо фальсифікації результатів виборів. Після того, як аналогічний позов з боку В.Чепіженка завдяки старанням Р.Вінецької та Д.Андрієвського був переданий на розгляд до Адміністративного суду, що фактично означає новий виток суду на роки, Ісаєнко думав, що так само відбудеться і з позовом М.Кулика.

Але не так сталося. 6 березня 2020 року Солом’янський суд переніс слухання на початок червня. Аргументом подальшого розгляду районним судом є факт наявності ознак криміналу, бо результати виборів таки сфальсифіковані.

Як мінімум два кримінальні провадження в тому числі і з цього приводу розслідуються прокуратурою і ДБР. Усі свідки, які проходять у справі, підтвердили, що на протоколах, які були затверджені Гудманяном як «переможні», стоять не їх підписи. На допиті у слідчого навіть брехливий Гудманян обов’язково скаже правду, коли його візьмуть за «робоче місце» і запитають як все насправді відбувалося.

І тут вже не важливо, чи «вкрали» у покидька Шишова оригінали,  чи ні.

Таким чином, станом на сьогодні Ісаєнко не може підтвердити свою легітимність як ректора. «Бумажка» від хабарника П.Полянського у вигляді контракту нічого не варта до тих під, поки і слідчі, і суд не поставлять крапку в історії з «виборами ректора НАУ».

Окрім кримінального Ісаєнка в адміністрації НАУ є ще кілька кримінальних елементів.

Роза Вінецька – поки проходить як свідок в кримінальних провадженнях про закупівлю літаків за завищеними цінами, відмиванням коштів на ремонтах гуртожитків, руйнуванням корпусу головного механіка тощо.

 

Валерій Козловський – упійманий недавно «на гарячому» на хабарі за надання в оренду території.

 

Володимир Харченко – обвинувачений в отриманні рекордного хабара за поновлення на роботі за рішенням суду. Наступне засідання суду відбудеться 8 квітня 2020 року. Разом з Харченком обвинуваченими є С.Крижанівський, «заслужений юрист України», адвокат, та М.Бойчук, колишній генерал СБУ.  Ці особи були делеговані до Харченка С.Квітом. Про перебіг суду та оприлюднені ним матеріали будемо інформувати.

 

Олександр Запорожець – разом з Тімохіним проходять свідками у справі про махінації з коштами іноземних студентів. Станом на сьогодні немає інформації про хід розслідування. Андрієвський міг вплинути на закриття провадження.

 

Артур Гудманян – проходить поки як свідок у кримінальному провадження щодо фальсифікації результатів виборів ректора та у іншому провадженні щодо махінацій з коштами держбюджету у зв’язку з незаконним розподілом навчального навантаження. Відповідні висновки Інспекцій навальних закладів та охорони праці є. Мабуть, за це Ісаєнко і вирішив подати на нагородження Гудманяна званням «заслженого».

 

Оксана Вовк – по ній нічого поки що не розслідується. Вона нічим не займається, тому і убезпечила себе від кримінальних переслідувань. Повна безпорадність. тупість і бездіяльність в умовах НАУ – ключ до спокійного сну.

 

Таким чином, ситуація для Ісаєнка і його злодійської команди не є стабільною. Жаль, що процес «відкуплення» від переслідувань відбувається за кошти колективу. Тому відсутня у викладачів відповідна фінансова мотивація, яка вимивається «реформаторами» замість того, щоб доплачувати викладачам і співробітникам.

Університет поступово перетворюється у «бурсу», «шарагу». І в цьому, на жаль, немає нічого дивного з огляду на перелічені вище факти.

Будемо інформувати далі.

 


Коментарів 2 Додати коментар

  • Жах!

  • та який він канадієць, він типовий хохол, який звик під себе усе гребти)

Залишити коментар