Кілька слів про зміну складу Наглядової ради

Жов.24.2016. / 1 коментар

Джерело: facebook.com – yaroslav.kozachok

Козачок

Кілька слів про зміну складу Наглядової ради:

1. Рішення міністра Гриневич щодо розпуску НР «імені Квіта» для утворення НР «імені Ковтунця» таке ж непрозоре, неаргументоване та непублічне, як і попереднє. Словом, в «кращих» традиціях нашого міністерства – принесли тихенько з «чорного входу» і ось вам. І папірець про 5-річний строк повноважень минулого складу НР також виявився нічого не вартий. Так само буде і з цим складом.

2. Нічого серйозного не сталося. НР не має виняткових повноважень за Законом і в житті університету НР ніколи не відігравала важливої ролі. Це швидше акт «залякування» у виконанні нинішнього керівництва і дешевий натяк на серйозність своїх претензій на Університет.

3. Спосіб, у який можна «обнулити» НР, продемонстрований двома міністрами, принизив до «рівня плінтуса» її авторитет. Можливо, в перспективі, коли закінчаться експерименти над колективом університету, нам вдасться створити НР, яка зможе активно впливати, лобіювати та допомагати. А на сьогодні риторика, чий «дах» надійніший – «сміттєвий» чи «маршруточний» – абсолютно зайва.

4. Участь у складі нової НР першого заступника міністра вкотре опосередковано підтверджує наявність сепаратних домовленостей між ним і черговим угрупуванням, зацікавленим в активах Університету. Доказом того, що рішення приймалося поспіхом, необдумано, є наявність у складі НР осіб, з якими, за інших обставин, пан Ковтунець ні за які гроші не погодився б бути в одному спискові. Але про це пізніше.

5. Повне фіаско Бадрудінова і його рейдерського проекту. Стільки коштів потрачено, скільки доль поламано, скільки неуків прийнято на роботу, як далеко відкинуто університет! Розтоптано імідж цілого міністра і загублено його політичну кар’єру! А на виході – нуль. Особисто мені – не шкода. Такий безславний крах передбачався ще в минулому році. Все, що чиниться поза законами права та моралі, приречене на поразку. Так буде і з поки чинним проектом.

6. Детальний аналіз background-у осіб, які зайшли до НР, буде проведено. Частина з них, однозначно, люди порядні та могли б бути корисними колективові, частина – випадкові, погодилися «по дзвінку», не уявляючи куди втрапили, частина не знають, що є членами НР НАУ, окремі не просто погодилися, а вимагали свого членства, оскільки мають бізнес-інтерес до НАУ.

7. Коритися намаганням встановити нові порядки «під когось» ніхто не стане. Нас чекає ще багато цікавого. Нудно не буде)


Коментар 1 Додати коментар

  • Дійсно, нудьгувати не будемо! Здається мені, що король сміттєзвалища, трохи оговтавшись , назначить сходняк бувшим подєльникам і рубка буде конкретна. Скільки бобла вгатив, скільки гидких планів змалював та проплатив брудними грошима, а в резьтаті – пшик! Ой, пане майснер, трусіться за свої дєтородні органи, бо і тут буде повний швах. А це вже капець!!!

    А ось пан ісаєнко може бути трохи спокійніший відносно цього питання ( він, вона чи воно, чи весняна квіточка – заплуталися усі), та всерівно: трусіться!!!, бо за що схопити – знайдуть.

Залишити коментар