Кілька зауваг щодо призначення т.в.о. ректора НАУ

Сер.30.2016. / 1 коментар

Кілька зауваг щодо призначення т.в.о. ректора НАУ.

1. Призначення Т.Іванової т.в.о. ректора університету – цілком закономірне рішення, оскільки вона єдина з проректорів, хто має стосунок до вищої освіти і відповідає кваліфікаційним вимогам.
2. Очевидно, що «історія з Харченком» стала несподіванкою для всіх, в тому числі і для МОНУ, тому рішення необхідно було приймати негайно, що і було зроблено заступником Міністра Р.Гребою. Він взяв на себе відповідальність за відсутності Міністра і вчинив правильно та своєчасно.
3. Рішення Комісії було озвучено під запис, але не підписано в установленому порядку всіма членами Комісії, тому не вступило в законну силу. Документ не був поданий Міністрові, відтак озвучувати його Олегу Шарову у зміненому вигляді перед колективом було не зовсім коректно. Вчора власна думка приватної особи Олега Шарова була видана за офіційну позицію Міністерства освіти. Це не так. Буде підписаний в установленому порядку документ – будемо його сприймати як офіційний. А поки, даруйте(
4. Діючий Статут університету був прийнятий з урахуванням вимог нового Закону України «Про вищу освіту» у грудні 2014 року з дотриманням усіх необхідних процедур. Затверджений Міністерством у березня 2015 року. Тому говорити про те, що він «має бути приведений у відповідність до законодавства» також некоректно. Нагадую, що Статут діючий, у ньому враховані законодавчі зміни.
5. Що стосується «неправильності» переведення/призначення проректорів, то крапку в цій історії поставив суд, понад 20 разів протягом року. Відтак риторика з цього питання керівника департаменту Міністерства призводить до ще більшої правової напруженості. Рекомендую звернутися до Конституції України як остаточного аргументу в цій історії. І варто уже припинити спекуляції навколо цього питання і вирішити його раз і назавжди.
6. Впевнений, що Т.В.Іванова у своїй управлінській діяльності буде керуватися винятково чинним законодавством як єдино можливим і правильним.

Все буде добре)

Кілька зауваг щодо призначення т.в.о. ректора НАУ.
1. Призначення Т.Іванової т.в.о. ректора університету – цілком законо…

Опубликовано Ярославом Козачком 30 августа 2016 г.


Коментар 1 Додати коментар

  • Объясните пожалуйста! А зачем менять статут? Что там не так, если он был утвержден министерством? Что это поменяет в принципе.
    И почему нужно утвердить новый статут до 6 сентября? Информацию вычитал из офиц. сайта НАУ. Заранее спасибо.

Залишити коментар