Клоунада вищого підлотажу у виконанні «юриста» Майснера

Бер.28.2016. / Коментарів: 2

Майснер

Чергове засідання т.зв. вченої ради НАУ було відзначене черговою сенсацією, яку озвучив клоун з адміністрування Майснер. Мовляв, йдемо на вибори ректора. На справедливе зауваження а як же Статут? Він у звичній дурнуватій манері відповів, що зі Статутом все гаразд. Він діє, він легітимний, нормально виписаний. Дружний сміх і здивування присутніх стали адекватною реакцією на неадекватні репліки не менш неадекватного персонажа.

Нормальна людина міркує нормально. Якщо Статут чинний, то неуки, без роду-племені, без досвіду, без наукових звань та ступенів не мають права сидіти в кабінетах проректорів і наводити жах своєю агресивною тупою діяльністю на весь колектив. Якщо ми живемо за статутом 2015 року, то яке право мав Квіт відміняти вибори ректора, насаджувати злодійкувату наглядову раду на чолі зі сміттярем Бадрудіновим? Якщо Статут як головний документ, за яким живе університет, і досі діє, то чим думав Квіт, коли його скасовував?

Зрештою, якщо Статут чинний, то усю небезпечну для університету та суспільства бурхливу імітацію діяльності логічно вважати незаконною. Ви уявляєте собі, що за майже рік усі видані накази, розпорядження, звільнення, реорганізації не варті канцелярії, яку на багато сотень тисяч гривень закупив аферист Майснер.

Та цьому клоуну ціни немає! Так підставити свою «кришу» Квіта! Виходить, що Квіт весь цей час підставляв себе «під статтю», за якою і піде «паравозом», слідом за Харченком. Але ж Майснер нічого не підписувавІ І артист-еквілібрист Шульга нічого! І художній керівник бородянського шапіто, барабас Бадрудінов жодного автографу не поставив! А підписували кримінальні фальшивки фокусник-ілюзіоніст Квіт та асистент клоуна Харченко. Ну ще хіба окремі фінансові документи за звичкою підмахнула обов’язковий для цирку «підставний глядач» Калита. Але то без злого умислу, просто «по присущей ей глупости». Шульга попросив. А відмовити вона вже давно не може. За це не судять. За це підсміюються.

От такі от «сальто-мортале» від бролячих циркачів, які неочікувано довго затрималися на гастролях в НАУ. Всі свої номери показали. Засмерділи територію. Глядач уже не йде. Не цікаво…


Коментарів 2 Додати коментар

  • Майснера всі слухають із “задоволенням”, а читають з реготом:

    Завідома неправдива інформація про нібито перебування співробітників останні півроку «…у стані тривожної невпевненості за своє майбутнє і майбутнє університету…», яку Ви особисто, окрім зазначення у зверненні, розповсюдили у відкритих джерелах інформації (зокрема в соціальних електронних мережах), завдає шкоди іміджу та діловій репутації Національного авіаційного університету, нівелює позитивні результати солідарних зусиль і кропіткої праці трудового колективу університету з виведення державного ВНЗ із національним статусом, унікальними здобутками минулих десятиліть і потужним освітньо-науковим та кадровим потенціалом, з тієї складної ситуації, яка пов’язана, серед іншого, з бездіяльністю переважної більшості представників попереднього складу ректорату в частині розвитку матеріально-технічної бази, інноваційного розвитку освіти, дієвого посилення міжнародного співробітництва та створення належних умов для зупинення занепаду ВНЗ з видатною історією та не менш видатними перспективами.
    Рейдер Андрій Майснер

  • В палату ! Швидше в палату! Відкритий лист рейдерів НАУ! В величезним задоволення констатую початок творчої письменницьк…
    Андрій Майснер…
    http://fb-ua.com/v-palatu-shvidshe-v-palatu-vidkritiy-lis/

Залишити коментар