Колишні соратники продовжують покидати «мачачучецького менеджера»

Вер.9.2018. / Коментарів: 2

Чимало колишніх прихильників «ректора» Ісаєнка розчарувалися в його ділових, моральних та людських якостях і залишили його команду. Хтось тихенько перейшов на нову роботу, хтось зі скандалом, хтось публічно висловив свою позицію.

Услід за В.Чепіженком, Ю.Кочергіним, В.Шульгою, С.Лапутьком, О.Юдіним та іншими, висловив свою позицію і директор Державного музею авіації С.Мосов. колектив пам’ятає як намагався Ісаєнко проштовхнути його кандидатуру на проректора не то «з науки», не то «з військово-технічного співробітництва» ще в 2016 році. Але не вийшло. Ісаєнку вказали яких проректорів і з яких питань треба працевлаштовувати. Так і з’явилися рози і довбані.

С.Мосову запропонували «живе» місце Юрія Зіатдінова, який 10 років працював на посаді директора і завдяки якому ДМА набув високого авторитету у світі та став справжньою окрасою держави та столиці.

mosov-2

Безумовно, бути помічником ректора і отримувати 68 тисяч на місяць, дуже почесно і поплатно. Тоді «ректор» був «хорошим і порядним». А як тільки перевів на голу ставку на кілька місяців, хоча обіцяв «золоті гори», не призначив проректором – став «обманщиком».

3-2

Віднедавна за Ісаєнком міцно закріпився імідж кидали. «Обіцяти – не значить одружитися». Це його гасло. А скільки таких «спеціалістів» запросив Ісаєнко на роботу і кинув? Багато. Одні з Драгоманова тільки й тримаються, хоча також починають бурчати на кухні.

На своїй сторінці у Фейсбуку https://www.facebook.com/photo.php?fbid=539531489793469&set=a.100380370375252&type=3&theater С.Мосов пише:

«Причини для прекращения миссии банальны – обман со стороны ректора НАУ В.Н. Исаенко относительно оплаты труда директора Музея и создания должности проректора НАУ по научно-техническому сотрудничеству».

Мало, що не платив, жаліється на Ісаєнка С.Мосов, так ще заважав працювати, намагаючись прилаштувати до Музею своїх непрофесійних соратників:

«попытки вмешательства в работу Музея с целью насадить бездельников из числа “своих людей” на бюджет города (Музей находится на бюджете города, а директор назначается ректором НАУ), непонимание сложившейся ситуации, отсутствие стратегического и политического мышления (марионетка).»

reider-nau повністю поділяє думки С.Мосова стосовно низьких професійних та особистих якостей «ректора» Ісаєнка, що він маріонетка в руках «смотрящих». Але нагадує усім, що завдяки і таким особам як Мосов, які, висмоктували фінансову кров з університету, всіляко намагалися прислужити Ісаєнку, говорили, що при ньому університет «буде дихати на повні груди», корабель НАУ йде на дно.

Так що вийти сухим з води Мосову навряд чи вдасться. Він також належить до шайки злодіїв, які прийшли в НАУ заради власного збагачення. Розчарував Мосов. Але така доля чекає всіх, хто відбирає у когось роботу, «йде по трупах».

Нагадаємо також, що С.Мосов був звільнений з лав ЗСУ згідно законодавства про люстрацію.

mosov

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Коментарів 2 Додати коментар

  • Зиатдинов Ю.К. был директором ДМА с 1 сентября 2001 года…..

  • Зиатдинов Ю.К. был директором ДМА с 1 сентября 2001 года…..

Залишити коментар