КОМАНДА НАВ’ЯЗАНОГО КВІТОМ-СОВСУН-ГРИНЕВИЧ-КОВТУНЦЕМ Е.РУБІНА ЗАЗНАЛА В ХНУРЕ ПОРАЗКИ!

Гру.15.2016. / Коментарів: 2

ХНУРЭ

Панове! В ХНУРЕ відбулися вибори ректора. Команда нав’язаного Квітом-Совсун-Гриневич-Ковтунцем Е.Рубіна зазнала поразки. Колектив сказав своє вирішальне слово і висловив позицію щодо міністерських кадрових ідіотизмів. Слово за НАУ. На нас дивиться вся країна. Реально, без перебільшення!

 

Цілий рік я жив проблемою ХНУРЕ, питаннями повернення життя славетного вишу у правове поле, подолання періоду безректорс…

Опубликовано Василием Россихиным 15 декабря 2016 г.

 


Коментарів 2 Додати коментар

  • Процесс пошёл! Поздравляю. Брешь в планах этой погани пробита и их конец не за горами! Крепись НАУ – победа будет и у нас.

  • Еллочка-людожерка відпочиває.На засідання кабміну Гриневич, жестикулюючи руками і личком, педагогічнми нудними штампами (завчила і вважає їх “науково-продвинутими”),переконувала, що треба 12-річну освіту .Тільки за 12 років учень вийде зі школи компетентний.- це найновіший перл реформи, який видала Гриневич, останній її цвях у освіту. Цікаво, скільки років їй треба, щоб допетрати, що таке освіта.Поки-що не доганяє Еллочки-людожерки за смислом балачки. Смішно слова чути з уст “компетентної”, яка не розуміє їх смислу. Видно, спроможність учнів до компетентності міряла по собі..

Залишити коментар