КОМІТЕТ ПОРЯТУНКУ НАУ

Лис.14.2016. / 1 коментар

КОМІТЕТ ПОРЯТУНКУ НАУ

ДЕКЛАРАЦІЯ

Національний авіаційний університет,


який протягом 80-ти років титанічними зусиллями кількох поколінь професорсько-викладацького складу, співробітників, десятків тисяч студентів, видатних випускників, високопрофесійних керівників

завойовував бездоганну репутацію, беззаперечний авторитет, світове визнання,


внаслідок свідомо спровокованого безпринципним і корисливим угрупованням Квіта – Ковтунця – Гриневич управлінського безладу, який розпочався влітку 2015 року і триває вже півтора року,

деградує і знищується.

Небайдужі студенти, викладачі, науковці, досвідчені та успішні юристи та правозахисники, громадські активісти та журналісти об’єднались у Комітеті порятунку НАУ, щоб захистити 80-ти річні здобутки Національного авіаційного університету, людей та їхні долі.

Бездіяльність МОН України щодо суворого виконання керівництвом Міністерства однозначних приписів чинного Закону України «Про вищу освіту» стосовно безумовного виконання статті 42, яка регулює обрання керівника вищого навчального закладу, – є змовою і вже  оскаржується в Суді.

 

Призначення Міністерством освіти і науки України протягом 15 місяців після закінчення терміну контракту ректора НАУ 5 (п’яти)! разів різних виконувачів обов’язки ректора і всім зрозумілі різноманітні маніпуляції очільників МОН з метою не дати можливості багатотисячному колективу університету, у відповідності до Закону «Про вищу освіту», обрати того керівника НАУ, якого він – колектив – бажає, виглядають знущанням з боку чиновників над славетним Університетом.

 

Останнє призначення в.о.ректора сторонньої нефахової для авіаційного вищого навчального закладу людини при наявності багатьох дійсно авторитетних і знаних особистостей в самому колективі НАУ – недовіра й демонстрація зверхнього ставлення до колективу Університету.

 

Непризначення у законодавчо визначені терміни виборів справжнього ректора є не тільки прямим і свідомим порушенням чинного Закону, замисленим за попередньою змовою групою осіб, але також як намагання зацікавлених людей проштовхнути свої «проекти» всупереч статті 32 Закону України «Про вищу освіту», де в переліку принципів діяльності вищого навчального закладу законодавець на перше місце поставив «автономію та самоврядування».

 

Про яку, визначену Законом України, автономію та самоврядування може йти мова, коли колективу НАУ нав’язують уже п’ятого! (до того ж зі сторони) в.о.ректора, за якого колектив НАУ не голосував і якого не обирав.

 

Всілякі маніпуляції та імітаційні заходи, спрямовані лише на одне – в антидемократичний спосіб, нехтуючи і напряму порушуючи чинне законодавство, не оголошувати вибори ректора НАУ. Це є відвертий і цинічний, замаскований демократичними гаслами та деклараціями, наступ на права студентів та всього колективу Національного Університету, який до організованої високопоставленими чиновниками кадрової вакханалії (тобто до літа 2015 року) входив за всіма рейтингами до п’ятірки кращих університетів України.

Комітет порятунку НАУ

заявляє про початок своєї активної діяльності щодо організації супротиву всім незаконним і аморальним діям стосовно членів багатотисячного колективу університету з боку випадкових для Національного авіаційного університету персон, шахраїв та пройдисвітів, які за допомогою Квіта – Ковтунця – Гриневич об’єднались у злочинне рейдерське угруповання.

Комітет порятунку НАУ

вимагає від міністра Гриневич негайно виконати Закон України й призначити вибори ректора Університету.

Комітет порятунку НАУ

закликає українську владу примусити верхівку Міністерства освіти і науки України виконати свої функціональні обов’язки щодо оголошення виборів в НАУ й припинити знищення славетного Університету.

Комітет порятунку НАУ

констатує: подальша тактика «спускання на гальмах» законних виборів ректора Національного авіаційного університету є антидемократичною, незаконною й вибухонебезпечною.

Комітет порятунку НАУ

звертається до українських і міжнародних правозахисних організацій взяти це гостре, актуальне й резонансне питання під контроль

 


Коментар 1 Додати коментар

  • За цих десять років, які взяла собі на “реорганізацію”, пані Гриневич думає “перепорхувати” з партії в партію, доки матрас її не перестане вміщати зелені. Для цього думає поповнити свою команду сумнівних брудних типів з плакатів “Увага! Розшукується…”, захопити ще 2-3 університети. Майснера призначить в.о. ректора НАУ. Вже накрав не тільки на кандидатську – підрахунок ведеться з першого дня його злодійства. На часі – позов до суду з усіма доказами, юридичними і економічними, браслет і залізна решітка на пару з “консервою” Харченком. Не на всіх суддів діє страх перед словом міністр. Все більше стає чесних. Позови звільнених у НАУ – доказ незаперечний.

Залишити коментар