Концтабір «НАУ»

Символічно, що з моменту приходу поплічників Квіта «на царство» в Національний  авіаційний університет, пройшло рівно 9 місяців. Період вагітності завершився народженням урода,  подивившись на якого нормальна людина відвертає погляд,  настільки  бридким  виявилося  дитя, зачате  на бородянському сміттєзвалищі.

2

Батьками цього освітнього експерименту були активний «засиратель» бородянських земель власним сміттєзвалищем Бадрудінов, зрадник мільйонер Харченко, як би політолог Цибулько та сам недореформатор Квіт. Хто, від кого і як зачав, сказати складно, але очевидним є те, що сам чоловічий процес коїтусу явно неприродний та аморальний. А від так продукт оргії не міг бути іншої якості.

Згодом до цього «собачого весілля» прибився зачуханий і зголоднілий цуцик з адміністрування німецької породи Майснер, злодій Шульга, «два метри тупості» О.Авдєєв, глибока пенсіонерка Т.Іванова і лаборант плагіатор Т.Калита.

З моменту озброєного «заходу» в університет бородянського угрупування життя в ньому змінилося до невпізнанно сті. Страх і  невпевненість панують в колективі. Залякування, обіцянки за хмарних  надбавок,  «дружні» бесіди, посилання на лояльність Квіта тощо.

1

Уявіть собі лише такі дикі факти — т.зв. голова наглядової ради викликає на розмову працівника. На вході до приміщення охорона йому наказує викласти металеві речі, обшукує металошукачем, витягує з мобільного пристрою батарею, а вже потім починається розмова. Хто такий Бадрудінов? Президент? Прем’єр міністр? Ні. Звичайний барига зі сміттєзвалища.

Чи має право він мати величезний кабінет в університеті  з секретаркою, окремим санвузлом, штатом помічників?…  І все це за кошти університету! Ні. Не має. Тому і відкрито кримінальне провадження. Але такі «понти» відіграють свою роль у створенні атмосфери страху в університеті. Вседозволеність, нехтування законодавством і «кришування» міністром Квітом — три кити, на яких тримається тим часова рейдерська «кліка».

Це завдяки таким «керівникам» ректор 2008–2015 рр. Кулик не  може півтора місяці отримати копію своєї трудової книжки. І не важливо, що майже 50 років віддав  університетові. В  університет можуть не пропускати не тільки М.Кулика, але й В.Шевчука, який віддав університетові понад 60 років.

На  цілих 260.000 гривень закуплено камер відео спостереження, бо бояться, панічно бояться викладачів, співробітників та студентів. Тому на монітори робочих комп’ютерів Бадрудінова, Майснера, Харченка виведені картинки з самих не сподіваних місць. І почувати себе тепер в безпеці не може ніхто. «Бійтеся! За вами постійно стежать!»

Ми живемо в університеті, де надбавки отримують не ті, хто реально приносить позабюджетні кошти університету, а ті, на кого поставив «ручний Харченко» як на базовий електорат на виборах ректора — НН АКІ та НН ІАН. В університеті, де лише в цьому році скорочено понад 40 штатних посад в науково дослідній частині. Це той підробіток, який мали викладачі університету. Але додатково 4 мільйони гривень отримали держбюджетні  теми, які займаються «науковими напрямами» Харченка.

На засіданнях «вченої ради» голосування відбувається під прицілом відеокамери. Цікавий момент: більше часу Майснер вимагає на фіксування камерою епізоду голосування ПРОТИ. І якщо колега голосував не так —  чекай виклику до «цепного пса»  Майснера.  При  такій ситуації  рейдери  можуть  провести  будь яку реорганізацію. Будеш лояльним — залишишся, не будеш —  проведеш як мінімум рік у судах з позовами про поновлення.

Через маніакальну ненависть до всього, що чинить спротив, психологічні роз лади рейдери можуть знищувати цілі підрозділи. Як це сталося з НН  ІЗДН, спорткомплексом, відділом кадрів. Практично паралізований міжнародний напрямок роботи університету.  До нас не приїхали на навчання біля 600 потенцій них студентів з за кордону. На спорткомплексі помінялося за чотири місяці 4 директори.

Лише у нашому університеті можуть не виконуватися рішення судів, ігноруватися приписи виконавчої служби, не реагувати на звернення адвокатів, забороняти видавати довідки та копії доку ментів.

Але водночас з тупою наполегливістю створюють новий підрозділ на 12 штат них одиниць — відділ внутрішнього аудиту,  свою університетську  поліцейську структуру,  яка покликана тримати весь колектив у страхові, з фондом заробітної платні понад 150.000 гривень в місяць. Це можна порівняти з відділом у 50 осіб з надбавками. До речі, на весь МОНУ від діл внутрішнього аудиту складає лише 4 особи.

19 мільйонів гривень, які за останні кілька років були потрачені на створення безпілотників (проект Харченка), реально потрапили  «в пісок». А КПІ отримав з бюджету 600 мільйонів гривень на безпілотники для армії. КПІ готовий працювати спільно, але не зі злочинною тимчасовою владою.

Так само як не хочуть працювати з рейдерами і міжнародні організації, які призупинили проекти з університетом. Це вже «міжнародне визнання» університету через захланність майснерів та бадрудінових.

Договори з ДСО на сотні тисяч гривень, залучення бійців батальйону Дніпро для захисту рейдерських рубежів і злодійкуватого режиму — також елемент залякування і створення навколо НАУ «зони відчуження», колючий дріт, до якого боятимуться підійти і абітурієнти, і їх батьки. З такими пройдисвітами на чолі університет приречений на вимирання.

Розчерком пера поплічник рейдерів Квіт забрав з університету навчальні літаки.  Але кредиторська заборгованість  у 36 мільйонів гривень залишилася за університетом. Мабуть, заради Бадрудінова старається. Відпрацьовує.

Університет поступово перетворюється в концтабір, в якому немає місця для закону, моралі, перспективи, в якому не місце освітньому процесові.

Газета reider-nau.com


Залишити коментар