Коротко про ситуацію навколо НАУ та МОН

Кві.23.2018. / 1 коментар

Джерело: https://www.facebook.com

Станом на сьогодні ситуація навколо сфальсифікованих виборів ректора НАУ виглядає так:

1. Підтверджується інформація про існування у МОН проекту наказу про скасування наказу про призначення Ісаєнка ректором НАУ. Справа в тому, що держсекретар зробив вигляд, що не знав про Ухвалу суду Іменем України, коли ставив свій підпис під контрактом, але свідомі працівники міністерства готові свідчити в суді про протилежне.

2. Народний депутат Мустафа Найєм подав запит до університету та міністерства з вимогою надати усі матеріали, пов’язані з виборами ректора НАУ. Особливо факти порушень, скарги та звернення. Прогнозую, що він отримає відписку, що жодних порушень та скарг не було. Народному депутатові важко збагнути, що ні оргкомітет, очолюваний О.Запорожцем, ні виборча комісія під головуванням А.Гудманяна, ні міносвіти, даруйте, тупо не реєстрували жодного заернення. За цей відвертий кримінал згадані особи отримали проректорські посади.

zlochin-ministra-osviti

3. Упевнений, що нардепу рівня Мустафи Найєма, разом з іншими колегами буде під силу вирішити ситуацію, яка набула надто широкого розголосу.

4. Очевидно, новоспеченим проректорам не вдасться сховатися за “колективною відповідальністю” і доведеться стати фігурантами згадуваного у минулих постах кримінального провадження, яке впевнено розслідується Нацполіцією.

5. Міносвіти зацікавилося обставинами звільнення В.Чепіженка.

isaenko-chepizhenko

6. Прошу не звертати уваги на нові таблички на кабінетах проректорів, а також на їх назви на офіційному сайті. У службових зазначайте старі назви посад. Нова “штатка” ще не підписана. Вона вступить в силу лише з 1.05.18. Хоча ми пам’ятаємо вправну еквілібристику зі “штатками” у виконанні відомого МОНівського керівника. Так що може і “заднім числом” щось утне.

7. 27 квітня 2018 року заплановано виплатити заробітну плату. Колектив буде дуже неприємно здивований, але про цей аспект трохи згодом.

nau-isaenko-kovtunec-mon-korupciya


Коментар 1 Додати коментар

  • Красная черта рейдерами пройдена: и теми, что в НАУ, и теми, что в министерстве. Началась актиная зачистка старых кадров универа.

    Но сейчас манипулируют не решениями различного созыва комиссий, а горящими булавами – судебными решениями!

    Интересно, осталось у недоминистра от образования хоть капелька благоразумия, чтобы ухватиться за тоненькую соломинку, которую ей протягивают, типа “а воно нэ знало”? А то от горящей булавы можно и сгореть дотла. Увидим…

Залишити коментар