Коротко про засідання “вченої ради” 26.10.2016. Тільки факти

Жов.27.2016. / Коментарів: 2

Козачок

Джерело: facebook.com

Коротко про засідання “вченої ради”. Тільки факти.

1. Поновили. Все-таки рекомендації, отримані Ісаєнком під час бесіди в НАБУ дали свій результат.

2. Рекомендували через два місяці звільнити))) без пояснення причини.

3. Ісаєнко хотів одним днем і поновити і звільнити, але люди не дали.

4. Завтра вийдемо на роботу. Кажуть, йдемо на рекорд – 12 проректорів одночасно. Веселуха!!!)))

5. Засідання «вченої ради» перетворюється все більше на цирк, бо заслані міністерством клоуни не мають поняття про те, що є «таємне голосування», чи що таке елементарна «процедура».

6. Уявіть собі ситуацію, коли «скопом» голосується поновлення – звільнення – призначення за понад десяток людей. Не окремо, а разом!!!

7. На засіданнях «вченої ради» абсолютно відсутня процедура голосувати спочатку «за основу», а потім «в цілому». Все одразу. «Лічильники» озвучують кількість «зі стелі».

8. Більшість членів колективу все розуміє, але боїться голосувати відверто «проти», бо весь процес «голосування» відбувається під пильним прицілом відеокамери. В ситуації, коли роботу знайти важко, люди природно хвилюються за свої родини.

9. Правовий вузол на горлі колективу ще більше затягнуто. Низький уклін за це рідному МОНУ! Шикарне призначення в.о. ректора та намагання пропхати його в ректори. Сізіфів мазохізм якийсь…)

10. «Вчена рада» і далі «плідно» працює без студентів. Закон – ніщо! «Криша» Ковтунець – всьо!) Суди без роботи не залишаться!

11. Не смійтеся, але Майснер отримав ще ширші повноваження як найнаближеніший до тіла!!! Погана прикмета для Ісаєнка, бо всіх, до кого він близько торкався, вже нема – Квіт, Бадрудінов, Авдєєв, Шульга, Харченко…

12. За Статут не голосували, бо вже не було кому)

Слідкуйте уважно за новими серіями кримінально-політичної комедії з освітніми елементами “Про НАУ”. Далі буде)

vchena-rada-26-10-2016-nau


Коментарів 2 Додати коментар

  • Нужно до конца додавить этих клопов. Такое чувство ,что во власти евреи сели на денежные потоки, а административную часть управлять страной ,отдали невеждам-холопам.

  • Читати це без валеріани неможливо.Страшно за людей, цілого колективу, з якого знущається міністерство освіти, деморалізує молодь, спонукає тікати в світ мислячих і активних. Страшно, бо ці квіти,”квіточки” від черновецького і комсомольські глистознавці (пардон – гельмінтологи) – лише дрібна ненажерлива моль. Якісь кукловоди справді знищують українську освіту. І знають, що їм за це нічого не буде.Страшно жити в цій державі, яка зачищає територію від людей.Тримайтеся,пане Бадрудінов! Треба буде будувати ще палац для Квіточки. Ділянка вже є – недодали воїнові АТО. А ви думали, що університет – це просто так? Все розраховано – бізнес є бізнес, – як любите ви казати. Шкода вас, бо виглядаєте на людину недурну. Тільки вгамуйте шавку-май…сра, бо голосно гавкає і воняє, рве свої “куски зі столу, які кидають тим, хто “у блюда”.

Залишити коментар