Ковтунець – капут!

Лис.14.2018. / Коментарів: 6

Кілька місяців ходила коридорами міністерства освіти і усіх вищих навчальних закладів інформація про системний конфлікт міністра Л.Гриневич і її першого заступника Ковтунця.

Суть конфлікту полягала в тому, що Володимир Віталійович загрався в керівника, одноосібно приймав важливі рішення без погодження з міністеркою.

Воно ніби й нічого дивного, бо очільниця більше часу проводила у важких закордонних поїздках «з метою переймання кращого європейського досвіду». То конструктори «Лего» привезе, то комп’ютери з Китаю, то передовий польський досвід, то ще передовіший фінський. Фейєрверки, можна сказати, креативу демонструвала Лілія Михайлівна. Але толку від того приблизно як і від «інноваційних вояжів» її  ставленика «ректора НАУ» Ісаєнка.

Та Ковтунець не тільки підім’яв під себе міністерство, він почав займатися комерцією, погруз у криміналі. У кого квадратні метри вициганить, у кого земельку біля води, хто грошенят йому підкине за «вичитані за сумісництвом лекції», кого призначить за мзду. Так і стогнали від нього керівники різних університетів, бо боялися цього миршавенького чоловічка.

Але стільки негативу, скільки він і його керівниця набралися від його фокусів у НАУ – годі й придумати. Просився Ковтунець зі своїм закадичним спільником Ісаєнком до Китаю злітати – не пустила, мабуть, знала, що китайський досвід йому вже не знадобиться.

zvilneno-kovtuntsya-v

Як би там не було, але Ковтунцю як чиновнику таки прийшов капут! Скоро й Ісаєнку такий же капут присниться, бо «криша» міністерська злетіла.

Сьогодні Кабмін проголосував за звільнення з посади першого заступника міністра освіти і науки В.Ковтунця. Можливо, з часом, Ісаєнко приютить його першим проректором або проректором по науці тимчасово, а можливо і ні.

133110

Ковтунець старший та молодший

Вітаємо усіх, кому цей старий паскуднік залив сала за шкіру, з його звільненням!

 

 

 

 


Коментарів 6 Додати коментар

  • О,началась чистка рядов. Запахло жареным.

  • Майснер до себе забере))).
    Будуть разом з Шульгавим на пару продовжувати.

    • Нe забeрe, вони в контрах

  • Як тільки наближається черговий суд – так псевдоректор з наложницями знову у відрядження.

  • Цікаво було б дізнатися як там наш псевдоректор – коли вже його у суді побачимо.

  • Так, саме цей “пан” відіграв одну з провідних ролей у допомозі Вінницькому НАУ у ліквідації навчального закладу з 80-річною історією- Брацлавського агроекономічного коледжу, не зважаючи на крики допомоги, зустрічі і його”щирі” обіцянки не допустити цього.

Залишити коментар