Кожне дурне має своє хобі

Лис.29.2019. / Коментарів: 3

Головне дурне – Ісаєнко – катається за наші гроші по закордонах, а друге дурне – Гудманян – по вихідних шле листи керівникам підрозділів із завданнями «на вчора».

До редакції reider-nau.com потрапив лист, який «проректор» Гудманян надіслав колегам у суботу, 23 листопада, щоб уже 25.11.19 вони надіслали йому свої пропозиції.

img_8221-11294dea2af50c82ff0433558a2ad70012615

Киває він при цьому в бік міністерства, що, ніби саме воно так його дістає, що постійно щось вимагає. Але суть звернення, як бачимо, полягає в тому, що Ісаєнкова ботоксна голова замислила чергову реорганізацію. Із об’єднаннями, скороченнями, оптимізація ми і всілякою іншою маячнею.

Бо смисл діяльності для Ісаєнка – реорганізація. Реорганізація як процес, а не результат. Це все він робить вже по четвертому чи п’ятому колу. А в результаті скорочується тільки кількість фахівців, а їм на заміну приходить все більше і більше родичів Ісаєнка, або співробітників з університету Драгоманова.

 

Добрий вечір, дорогі колеги)

Усвідомлюю, що цим повідомлення можу зіпсувати Ваш настрій, враховуючи лише один вихідний завтра, проте наважуюсь попросити Вас підготувати таку інформацію (до 2-х сторінок тексту):

– перспективи розвитку Вашого факультету/інституту на 2020 рік;

– плани щодо оптимізації діяльності (закриття непопулярних ОП, об*єднання кафедр, відділів, лабораторій);

– плани щодо збільшення надходжень (платні освітні послуги, збільшення як бюджетних, так і контрактних студентів – конкретно по спеціальностях у відсотках).;

Таку інформацію вимагає від нас МОН терміново.

Інформацію потрібно надіслати мені на пошту до 12.00 понеділка – 25 листопада.

Впевнений, що плани і цифри Ви маєте, потрібно лише систематизувати їх.

Інформація подається у довільній формі.

Ще раз дякую Вам за роботу і розуміння))

 

Не забуває в листі нагадати Гудманян про головне – гроші! Надходження! Щоб Вова Ісаєнко з Розою могли щось з ними  «мутити», а вся адміністративна камарилья – постійно покращувати своє матеріальне становище за рахунок викладачів та співробітників. Тих, хто насправді приносить кошти в університет, щоб всяка гидотна їх тратила.


Коментарів 3 Додати коментар

Залишити коментар