Крик душі – “Чесноти нашого часу (або яке їхало, таке й здибало)” 

thumbnail

Щось неймовірне твориться з Наглядовою радою Національного авіаційного університету. Немовби наврочило. І підбирали за посадами та фінансовими можливостями. І всі з провладних партій… «Застраховані» немовби (до певного часу). Невже той час настав? Нічого не допомагає. То діти розбоєм та грабунками займаються, бо бідують, бідолашні, у злиднях живуть (б/у перший заступник міністра освіти і науки Ковтунець В.В, народний депутат Попов І.В.). Скажете, діти за батьків не відповідають? Так. А от батьки за дітей, на наше глибоке переконання – відповідають! Тим паче, що ти член Наглядової  ради УНІВЕРСИТЕТУ і фактично виховуєш тисячі чужих дітей. До речі, і мого теж!

То ти «талановитий» менеджер, і не маючи ніякого стосунку до авіації, топиш Державне авіаційне підприємство «Антонов» (б/у президент АНТК «Антонов» Коцюба О.А.), розпродуючи залишки того, що ще не розпродали не менш «талановиті» попередники… І тебе тихесенько, як шахову фігурку, знімають з шахівниці і глибоко ховають у шухляду. Щоб убезпечити від кари?

Чи талановито торгуєш зброєю сучасних зразків, якої так не вистачає в зоні бойових дій з окупантами (б/у гендиректор Державного концерну «Оборонпром» Романов Р.А.)?

А може вчасно «злиняв»?

А як би делікатно запитати у члена Наглядової ради Миколи Петренка, радника на громадських засадах самого Президента Петра Порошенка, навіщо він сп…іонерив з університету дорогий безпілотник КБ «Віраж», повіз з собою на виставку в Емірати, але вже як власного виробництва? І де цей безпілотник зараз? Може пора повернути?

Бо ох уже цей бідолашний «Укроборонпром»!

Ось уже і Голова наглядової ради університету (б\у перший заступник секретаря РНБО Гладковський О.В.) разом із сином побували там на екскурсії, познайомилися з потрібними і енергійними людьми і вирішили допомогти рідній неньці Україні у зміцненні її обороноздатності!

Ну ці б хоча зрозумілими для нас авіаційними справами займалися (фахово, коротше кажучи). Контрабандно (з Російської федерації через Арабські емірати) втридорога торгували авіаційними висотомірами, необхідними для відновлювального ремонту Ан-ів. З найкращих, звичайно ж патріотичних, міркувань. Підтримували, таким чином, обороноздатність нашої країни Ну й що, що захмарно  нажилися! Не для себе ж старалися, а для майбутнього своїх дітей та онуків…

Правильно, колеги. Це той самий Гладковський, він же Свинарчук, який проводив засідання Наглядової ради НАУ, на якому розглядалися факти фальшування на виборах ректора НАУ. Який щиро, з обуренням, обіцяв розглянути усі кричущі порушення на виборах і навести порядок! І навів, на наступний же день підписавши рішення ради з рекомендацією Міністру освіти затвердити кандидатуру фальсифікатора Ісаєнка на посаду ректора! «І щуку кинули у річку..» За що така підтримка (згадаймо висотоміри, пан Гладковський нічого задарма не робить!)?

Риба (чи рада?) гниє з Голови! Але це – крупна! А у маленької –  головки маленькі, згниває швидко.

От і мимоволі задумуєшся, що ж це твориться з Наглядовою радою. За що їм така напасть? За те, що підтримали з явною вигодою для себе нечистого на руку (і на голову) Ісаєнка? Чи за те, що з нечистою совістю і з нечистими намірами зайшли у Вищий навчальний заклад, де їх ніхто не чекав?

Задумуєшся і вираховуєш: хто наступний? Чи усі разом? Чекати залишилося недовго.

Хто розумніший – той сам вийде з ради, яка сама себе так скомпроментувала і уже не зможе прийняти жодного рішення, у яке б повірив і яке б здійснив колектив університету.

Тікати треба, панове! І якнайшвидше! Якщо дороге власне ім’я, репутація і, звичайно ж, якщо совість є…

Сумнівно? Тоді разом допоможемо порозумнішати. Ми ж педагоги! І не таких перевиховували…

 

Від редакції: усі ваші дописи, архівні матеріали, за вашою згодою лягають на сторінки глобального проекту «УНІВЕРСИТЕТ», декілька розділів якого уже на стадії завершення. Дякуємо за патріотичну позицію і небайдужість. Внесемо свій вклад, нехай і невеличкий, але такий вагомий у процес самоочищення нації!


Залишити коментар